Porównaj oferty komórkowe

Porównanie abonamentów komórkowych

Porównywarka GSM pozwala w prosty sposób przefiltrować bazę ofert polskich sieci komórkowych pod kątem wybranych parametrów. W zależności od potrzeb, można wybrać oferty osób dla przenoszących numer i dla nowych numerów. Nasze narzędzie pozwala też wybrać wybrać oferty spełniające kryteria minut i transferu danych. A to wszystko podane w przystępnej formie, z możliwością sortowania po cenie i innych parametrach. Co najważniejsze, nasze narzędzie jest całkowicie darmowe i bezpieczne (nie zbiera ani nie przetwarza danych osobowych).

Jak wybrać najlepszą ofertę

Najlepsza oferta jest już Twoim zasięgu. Za pomocą formularza na górze strony określ ile potrzebujesz minut, ile piszesz wiadomości i ile transferu zużywasz. Jeśli szukasz oferty z telefonem, wybierz w polu „rodzaj oferty” opcje „z urządzeniem„, a jeśli nie potrzebujesz urządzenia wybierz opcję „tylko SIM„.  Możesz też wybrać opcje „dowolne, wtedy system pokażę Ci wszystkie oferty z i bez urządzenia spełniające kryteria cenny i zawartości abonamentu. Za darmo, bez ukrytych opłat!

Abonament bez telefonu

Abonament bez telefonu to świetne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują nowego urządzenia lub kupują je na wolnym rynku. Znajdziesz tutaj wiele atrakcyjnie cenowych abonamentów z dużym pakietem danych. Często są to oferty z miesięcznym okresem wypowiedzenia, bez podpisywania długiej umowy. To wygodne rozwiązanie. W tej kategorii prym wiodą wirtualni operatorzy, ale nie bój się, na naszej liście znajdują się sami sprawdzeni i rzetelni partnerzy! Żeby wyświetlić oferty bez abonamentu wybierz w polu rodzaj oferty opcje „tylko SIM

Abonament z telefonem

Aby wybrać abonament z telefonem, skorzystaj z opcji rodzaj oferty -> „z urządzeniem„.  W kolejnym kroku wybierz interesujące Cię urządzenie oraz dookreśl wymagania odnośnie oferty, czyli minuty, wiadomości, transfer. Urządzenia dostępne są zazwyczaj wraz z umową na 24 miesiące lub dłuższą.  Określ pułap maksymalnej opłaty miesięcznej i preferowanego operatora. Pamiętaj, że niektórzy operatorzy rozdzielają opłatę miesięczną na dwie składowe – rata za telefon i opłata za abonament. Nasz opłata miesięczna jest suma tych dwóch składowych . Możesz też spotkać się z wariantem umowa na abonament na 24 miesiące i urządzenie na 36 rat. Sprawdzaj  promocje, w droższych planach abonamentowych możesz dostać ciekawe gratisy, jak np. subskrypcje platform stremingowych.

Abonament bez limitu

Abonament bez limitu możesz dostać zarówno w opcji z urządzeniem jaki bez. Większość ofert ma dzisiaj nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, komórki oraz wiadomości SMS i MMS. Co ważne, oferty no limit nie dotyczą połączeń i wiadomości na numery specjalne (premium) i obowiązują na terenie Polski na polskie numery. Trudniej znaleźć ofertę z Internetem bez limitu. Zdecydowana większość ofert z Internetem bez limitu zawiera ograniczenie w postaci tzw lejka. Czyli po wykorzystaniu transferu, który mamy w abonamencie, prędkość transferu danych spada do prędkości od 32 kb/s do 1 Mb/s  Nasz system pokazuję pakiet danych, który działa na pełnej prędkości, bez żadnych ograniczeń.