Opinie o Mobile Vikings

25 sierpnia 2020 OPINIE 2 Komentarzy

Opinie o Mobile Vikings

Typ: operator wirtualny (MNVO)

Na rynku: od 2013 roku

Zakres oferty: na kartę, na firmę

 

Zalety Mobile Vikings:

 1. oferta bez umowy
 2. kumulacja GB bez ograniczeń
 3. atrakcyjne warunki pakietów
 4. dobre ceny
 5. świetne Biuro Obsługi Klienta
 6. rabaty za polecenie znajomego

 

Wady Mobile Vikings:

 1. brak darmowego roamingu UE (RLAH)
 2. rzadkie promocje

 

Mobile Vikings to zagraniczny operator komórkowy, który zaczął swoją działalność na przełomie 2008 i 2009 roku. Początkowo oferował usługi w Belgii i Holandii, ale od grudnia 2013 flotę Mobile Vikings zasilił polski rynek GSM. Obecnie po morzach pływają jego dwa okręty, gdyż w listopadzie 2015 roku zatonął niderlandzki szkuner. Klątwa Latającego Holendra dotyka nawet rynek telefonii komórkowej!

Na pokład wikingu!

Co tam kraje Beneluksu. Ważne, że Mobile Vikings ma się dobrze w naszym kraju. A jeszcze lepiej mają się jego klienci. Tak naprawdę to cała oferta Vikingów opiera się na świetnym pakiecie na kartę, który na początku 2020 roku zmienił swoją nazwę. Mowa o legendarnym już planie za 25 zł. Jego obecna nazwa to Perfekt Match, a dostaniesz w nim nieograniczoną ilość minut i wiadomości tekstowych do wszystkich sieci w Polsce (brak darmowego roamingu UE). Oferta niczym nie wyróżniałaby się na rynku, gdyby nie jeden szkopuł – transfer danych.

Otrzymasz w nim co miesiąc aż 20 GB świeżego transferu. To dużo, choć jak dobrze poszukasz, to w podobnej cenie znajdziesz ofertę nawet z 30 gigabajtami. O co więc chodzi? O kumulację danych! W Mobile Vikings niewykorzystany internet nie przepada. Wykorzystujesz średnio 5 GB na miesiąc? Super, bo każdego miesiąca odkłada Ci się 15 GB transferu, który możesz w przyszłości wykorzystać np. w domu oglądając film w sieci. Co warte podkreślenia, możesz w ten sposób uzbierać nieskończenie wiele gigabajtów danych!

Aktualna oferta Mobile Vikings:

Jeszcze niedawno Mobile Vikings oferował pakiety internetu mobilnego i tzw. subskrypcję, ale obecnie nie są one już dostępne dla nowych klientów.

Nie jesteś jeszcze gotowy do rejsu? A co powiesz na darmową ofertę komórkową? Wystarczy, że polecisz Mobile Vikings swojemu znajomemu, a ten skorzysta z jego usług. Za 4 numery otrzymasz po 10% rabatu (łącznie 40%), a za 5 poleconych kart SIM Twoje rachunki stopnieją do zera niczym lody Grenlandii! Może to pora, aby ponownie zasiedlić te ziemie?

Naprawdę warto, gdyż o nawigację dba chyba najlepsze Biuro Obsługi Klienta na polskiej scenie GSM. Zresztą cały wirtualny operator (zasięg sieci Play) dba o dobry wizerunek i PR. Gdy w marcu 2020 roku zmienił nie tylko nazwę swojego flagowego produktu, ale i zasady kumulacji transferu na nieco gorsze, na wskutek buntu swojej załogi wrócił do starych zasad już po miesiącu. Chyba nie ma innego operatora w Polsce, który tak słucha swoich klientów!

 

Wybierz Mobile Vikings, jeśli…

 • szukasz taniej i bardzo dobrej oferty
 • interesują Cię oferty bez umowy
 • potrzebujesz naprawdę bardzo dużo GB
 • nie chcesz przepłacać u największych sieci…
 • …a telefon wolisz kupić oddzielnie w sklepie

 

Nie polecamy Mobile Vikings, jeśli…

 • potrzebujesz darmowy roaming UE
 • szukasz oferty GSM z telefonem w zestawie startowym
 • w Twojej okolicy kuleje zasięg Play

 

Masz już doświadczenia z operatorem Mobile Vikings? Jeżeli tak, to pochwal się swoją opinią w komentarzu!

 

Przejdź na stronę Mobile Vikings
Opinie o Mobile Vikings

Oceny użytkowników (2)

Atrakcyjność oferty 4 /5
Obsługa klienta 5 /5
Zasięg sieci 4 /5
Bliskość salonów 5 /5

Opinie (2)

 1. Adrian

  Salonów nie ma, ale wszystko bez problemu załatwisz z Help Deskiem albo przez aplikację, więc to trochę tak jakbyś miał salon cały czas przy sobie.

 2. Adrian

  Salonów nie ma, ale wszystko możesz załatwić przez Help Deski – super ludzie! 😀 Wszystko załatwisz online więc trochę tak jakbyś salon miał przy sobie non stop.

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Atrakcyjność oferty
Obsługa klienta
Zasięg sieci
Bliśkość salonów