Opinie o Premium Mobile

8 września 2020 OPINIE 1 Komentarzy

Opinie o Premium Mobile

Typ: operator wirtualny (MNVO)

Na rynku: od 2016 roku

Zakres oferty: abonament

Zalety Premium Mobile:

 1. bezterminowa umowa
 2. atrakcyjne warunki pakietów
 3. dobre ceny
 4. rabaty dla par i rodzin
 5. gotówka za polecenie znajomego

 

Wady Premium Mobile:

 1. brak darmowego roamingu UE (RLAH)
 2. brak aplikacji mobilnej

 

Premium Mobile to jeden z najbardziej znanych i lubianych wirtualnych operatorów komórkowych w Polsce. Świadczy usługi telekomunikacyjne od końca stycznia 2016 roku. Początki operatora nie były łatwe – dość szybko wycofał się z ofert z telefonami na rzecz bezterminowych abonamentów. To był strzał w dziesiątkę! Można śmiało powiedzieć, że jego obecna taryfa Freedom zrewolucjonizowała rynek GSM, a inni operatorzy zaczęli kopiować rozwiązania Premium Mobile.

Premium Mobile to świetny wybór!

Obecnie, po przeszło 4 latach na rynku, Premium Mobile jest nie tylko liderem wśród sieci wirtualnych działających w kraju. Od wielu kwartałów plasuje się w ścisłej czołówce operatorów, do których Polacy najchętniej przenoszą numery. Bardzo często zdarza się, że do Premium Mobile przechodzi więcej klientów, niż do takich gigantów, jak Play, Plus, T-Mobile czy Orange! Dlaczego również w Twoim przypadku warto przenieść numer do tego operatora?

Po pierwsze, w Premium Mobile znajdziesz oferty wyłącznie z umową na czas nieokreślony. Możesz więc w każdej chwili rozstać się z telekomem bez żadnych konsekwencji! Nie ma mowy o umowach na 24 czy 36 miesięcy, ani o żadnych kruczkach prawnych. Po drugie – i co ważniejsze – operator stawia nie na ilość, a jakość. W jego ofercie znajdziesz więc 4 różne pakiety Freedom w cenie od 16,70 do 29,90 zł ze znakomitymi warunkami umowy.

Szukasz ofert z wieloma kartami SIM? Premium Mobile daje dodatkowy rabat dla ofert duet i pakietów rodzinnych. Na rachunkach za komórkę zaoszczędzisz nie tylko Ty, ale i wszyscy domownicy!

Aktualna oferta Premium Mobile:

Wciąż nie jesteś przekonany do tego operatora? Premium Mobile wprowadził program lojalnościowy, w którym możesz zarobić niemałą gotówkę. Wystarczy, że polecisz operatorowi znajomego, a ten skorzysta z jego usług. Za polecony numer otrzymasz aż 80 zł, a więc za 10 kart SIM Premium Mobile dostaniesz 800 zł! 

Nie szukasz abonamentu komórkowego, a internetu mobilnego? Świetnie się składa, bo Premium Mobile ma w swojej ofercie również bardzo atrakcyjne pakiety internetu bezprzewodowego – w topowym planie otrzymasz łącznie 300 GB miesięcznie, z tego 200 GB w godzinach nocnych! Wszystko oczywiście z bezterminową umową i w dobrej cenie.

 

Wybierz Premium Mobile, jeśli…

 • szukasz taniej i dobrej oferty
 • interesują Cię oferty bez umowy lub umową na czas nieokreślony
 • nie chcesz przepłacać u największych sieci…
 • …a telefon wolisz kupić oddzielnie w sklepie

 

Nie polecamy Premium Mobile, jeśli…

 • potrzebujesz darmowy roaming UE
 • szukasz oferty GSM z telefonem w zestawie startowym

 

Masz już doświadczenia z operatorem Premium Mobile? Jeżeli tak, to pochwal się swoją opinią w komentarzu!

 

Przejdź na stronę PREMIUMMOBILE
Opinie o Premium Mobile

Oceny użytkowników (1)

Atrakcyjność oferty 5 /5
Obsługa klienta 5 /5
Zasięg sieci 5 /5
Bliskość salonów 4 /5

Opinie (1)

 1. Kajt

  Oferta tania, ale jak ktoś czesto wyjezdza to mozna znalezc lepszą

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Atrakcyjność oferty
Obsługa klienta
Zasięg sieci
Bliśkość salonów