Opinie o Premium Mobile

8 września 2020 OPINIE 1 Komentarzy

Opinie o Premium Mobile

Typ: operator wirtualny (MNVO)

Na rynku: od 2016 roku

Zakres oferty: abonament

Zalety Premium Mobile:

 1. bezterminowa umowa
 2. atrakcyjne warunki pakietów
 3. dobre ceny
 4. rabaty dla par i rodzin
 5. gotówka za polecenie znajomego

 

Wady Premium Mobile:

 1. brak darmowego roamingu UE (RLAH)
 2. brak aplikacji mobilnej

 

Premium Mobile to jeden z najbardziej znanych i lubianych wirtualnych operatorów komórkowych w Polsce. Świadczy usługi telekomunikacyjne od końca stycznia 2016 roku. Początki operatora nie były łatwe – dość szybko wycofał się z ofert z telefonami na rzecz bezterminowych abonamentów. To był strzał w dziesiątkę! Można śmiało powiedzieć, że jego obecna taryfa Freedom zrewolucjonizowała rynek GSM, a inni operatorzy zaczęli kopiować rozwiązania Premium Mobile.

Premium Mobile to świetny wybór!

Obecnie, po przeszło 4 latach na rynku, Premium Mobile jest nie tylko liderem wśród sieci wirtualnych działających w kraju. Od wielu kwartałów plasuje się w ścisłej czołówce operatorów, do których Polacy najchętniej przenoszą numery. Bardzo często zdarza się, że do Premium Mobile przechodzi więcej klientów, niż do takich gigantów, jak Play, Plus, T-Mobile czy Orange! Dlaczego również w Twoim przypadku warto przenieść numer do tego operatora?

Po pierwsze, w Premium Mobile znajdziesz oferty wyłącznie z umową na czas nieokreślony. Możesz więc w każdej chwili rozstać się z telekomem bez żadnych konsekwencji! Nie ma mowy o umowach na 24 czy 36 miesięcy, ani o żadnych kruczkach prawnych. Po drugie – i co ważniejsze – operator stawia nie na ilość, a jakość. W jego ofercie znajdziesz więc 4 różne pakiety Freedom w cenie od 16,70 do 29,90 zł ze znakomitymi warunkami umowy.

Szukasz ofert z wieloma kartami SIM? Premium Mobile daje dodatkowy rabat dla ofert duet i pakietów rodzinnych. Na rachunkach za komórkę zaoszczędzisz nie tylko Ty, ale i wszyscy domownicy!

Aktualna oferta Premium Mobile:

Wciąż nie jesteś przekonany do tego operatora? Premium Mobile wprowadził program lojalnościowy, w którym możesz zarobić niemałą gotówkę. Wystarczy, że polecisz operatorowi znajomego, a ten skorzysta z jego usług. Za polecony numer otrzymasz aż 80 zł, a więc za 10 kart SIM Premium Mobile dostaniesz 800 zł! 

Nie szukasz abonamentu komórkowego, a internetu mobilnego? Świetnie się składa, bo Premium Mobile ma w swojej ofercie również bardzo atrakcyjne pakiety internetu bezprzewodowego – w topowym planie otrzymasz łącznie 300 GB miesięcznie, z tego 200 GB w godzinach nocnych! Wszystko oczywiście z bezterminową umową i w dobrej cenie.

 

Wybierz Premium Mobile, jeśli…

 • szukasz taniej i dobrej oferty
 • interesują Cię oferty bez umowy lub umową na czas nieokreślony
 • nie chcesz przepłacać u największych sieci…
 • …a telefon wolisz kupić oddzielnie w sklepie

 

Nie polecamy Premium Mobile, jeśli…

 • potrzebujesz darmowy roaming UE
 • szukasz oferty GSM z telefonem w zestawie startowym

 

Masz już doświadczenia z operatorem Premium Mobile? Jeżeli tak, to pochwal się swoją opinią w komentarzu!

 

Przejdź na stronę PREMIUMMOBILE
Opinie o Premium Mobile

Oceny użytkowników (1)

Atrakcyjność oferty 5 /5
Obsługa klienta 5 /5
Zasięg sieci 5 /5
Bliskość salonów 4 /5

Opinie (1)

 1. Kajt

  Oferta tania, ale jak ktoś czesto wyjezdza to mozna znalezc lepszą

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Atrakcyjność oferty
Obsługa klienta
Zasięg sieci
Bliśkość salonów