Opinie o Virgin Mobile

8 września 2019 OPINIE 1 Komentarzy

Opinie o Virgin Mobile

Typ: operator wirtualny (MNVO)

Na rynku: od 2012 roku

Zakres oferty: abonament, na kartę, na firmę, internet mobilny

 

Zalety Virgin Mobile:

 1. możliwość zawarcia bezterminowej umowy
 2. atrakcyjne warunki pakietów
 3. elastyczna oferta
 4. rabaty dla stałych klientów
 5. rabaty dla par i rodzin

 

Wady Virgin Mobile:

 1. darmowy roaming UE tylko w najdroższym abonamencie
 2. niekorzystne oferty długoterminowe

 

Nestor operatorów wirtualnych w Polsce. Co prawda Virgin Mobile nie był pierwszym MNVO w kraju, ale na świecie już tak. Polski oddział nie jest aż tak stary (rozpoczęcie działalności w Wielkiej Brytanii w 1999 roku), ale sierpień 2012 i tak może robić wrażenie. Obecnie jest to jeden z dłużej działających sieci wirtualnych w Polsce.

Wirtualny operator z tradycjami!

Virgin Mobile przestaje jednak być niezależnym operatorem – jego udziały wykupił Play. Nie zmienia to faktu, że wciąż oferuje atrakcyjne warunki, choć obecna konkurencja jest bardzo wyrównana i Virgin nie ma już tak łatwo na rynku, jak parę lat temu. Kiedyś to było…

W ofercie tego wirtualnego operatora znajdziesz obecnie pakiety abonamentu (również dla całych rodzin), dla firm, klasyczne taryfy na kartę oraz internet mobilny. W prepaidzie warto wymienić zwłaszcza pakiety #Mini 3 oraz #Gigadaje za odpowiednio 3 i 25 zł miesięcznie. To spadkobiercy bardzo znanych ofert #Freemium i #BezLimitu, które w swoim czasie nie miały sobie równych. Obecnie za 25 zł dostaniesz m.in. spory transfer 15 GB oraz bonus internetowy za staż! Warto więc być lojalnym w Virgin Mobile.

Z kolei w abonamencie do wyboru masz 4 pakiety, z czego 3 byłyby całkiem ciekawe, lecz oferowane są niestety w dwuletniej umowie. Wśród nich jest jednak elastyczny rodzynek w bazowej kwocie 14 zł. W zamian dostaniesz nielimitowane usługi, a za każdy rozpoczęty transfer 500 MB zostanie doliczone 50 groszy. Wykorzystujesz miesięcznie nie więcej niż 2 GB Internetu? Świetnie! W tej ofercie Virgin Mobile zapłacisz nie więcej niż 16 zł i to w umowie bezterminowej! 

Aktualna oferta Virgin Mobile:

 • abonament indywidualny – abonament elastyczny, Plan 1, Plan 2, Plan 3
 • abonament rodzinny – Plan 2 + od 1 do 4 kart SIM
 • oferta na kartę – #Mini 3, #Mini 9, #Gigadaje 7, #Gigadaje
 • internet mobilny – Virgin Net 60, Virgin Net 120
 • oferta na firmę – 2 oferty

Dobra wiadomość czeka na rodziny. W Virgin Mobile masz możliwość zawarcia umowy dla par i całych rodzin, maksymalnie do 5 kart SIM. Każdy kolejny numer (oprócz podstawowego) jest przeceniony o 50%! Na zniżkę możesz liczyć także w internecie mobilnym. Jeżeli masz już wykupiony abonament komórkowy, to na łączu internetowym zyskasz miesięcznie od 10 do 15 zł! 

Wybierz Virgin Mobile, jeśli…

 • szukasz taniej i dobrej oferty
 • interesują Cię oferty bez umowy lub umową na czas nieokreślony
 • szukasz oferty z kilkoma numerami
 • cenisz sobie elastyczność
 • rzadko wyjeżdżasz za granicę
 • nie chcesz przepłacać u największych sieci…
 • …a telefon wolisz kupić oddzielnie w sklepie

 

Nie polecamy Virgin Mobile, jeśli…

 • potrzebujesz darmowy roaming UE
 • szukasz oferty GSM z telefonem w zestawie startowym
 • w Twojej okolicy kuleje zasięg Play

 

Masz już doświadczenia z operatorem Virgin Mobile? Jeżeli tak, to pochwal się swoją opinią w komentarzu!

Przejdź na stronę Virgin Mobile
Opinie o Virgin Mobile

Oceny użytkowników (1)

Atrakcyjność oferty 1 /5
Obsługa klienta 1 /5
Zasięg sieci 1 /5
Bliskość salonów 1 /5

Opinie (1)

 1. Fabian

  Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie masę problemów, oszustwa że strony obsługi klienta (powiedzą wszystko byle podpisać umowę).
  Rzeczywiście to co piszą o problemach tej sieci u mnie się pokryły, więc postanowiłem na podstawie reklamaci odstąpić od umowy, jednakże virgin chce oplaty kar umownych,
  pierw nie odpisując na maila miesiacami, później informujac że umowa jest rozwiązana, ale bez akceptacji reklamacji. Co oznacza w moim przypadku ukrytą karę umowna prawie 600zl.
  Zrob sobie przyjemność i wybierz inna sieć (mniejsze zło) . Generalnie to samo co w Orange, przez okres próbny super osiągi, mija 14 dni i zaczyna się reality, z 9/10 połączeń problemy (we Wrocławiu i bliskich okolicach + Warszawa, bts nie byly przeciążone, konfiguracje wykonywane, sprawdzane w różnych urządzeniach)
  Ręce opadają jaki wyzysk stosuje ta firma. Jeszcze nie raz będą płacić kary, szkoda tylko że nie klientom których okradają, a urzędom, ale lepsze to niż nic

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Atrakcyjność oferty
Obsługa klienta
Zasięg sieci
Bliśkość salonów