Black Friday 2021 - promocje operatorów komórkowych!

Dziś wielka wyprzedaż Black Friday 2021! Którzy operatorzy komórkowi oferują najlepsze ceny i promocje?

Black Friday 2021

Co zyskasz: rabat na telefon do 1800 zł lub bon podarunkowy 100 zł lub 3 miesiące abonamentu za 0 zł

Czas trwania promocji: maksymalnie do 02.12.2021

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: nielimitowane minuty, wiadomości SMS, MMS, bardzo duży transfer GB lub sam telefon bez umowy

Wreszcie! Już dziś jest ostatni piątek listopada, a więc słynny Black Friday, w którym możesz liczyć na liczne wyprzedaże i upusty cenowe. Także w sieciach GSM! Operatorzy komórkowi oferują nie tylko dziś, ale też przez kilka następnych dni sporo bonusów i niższe ceny. Dawno nie było takich promocji sieci GSM! Którzy operatorzy GSM oferują najlepsze promocje na Black Friday 2021 r.?

Black Friday 2021 w Play

Play oferuje dwie promocje na Black Friday 2021. Jedna z nich oznacza aż 3 miesiące darmowego abonamentu komórkowego! Aby się załapać się na bezpłatny kwartał, zamów abonament Play online do 30 listopada br.

W innej promocji Black Friday Fioletowi obniżają cenę telefonów nawet o 40%! Smartfony kupisz tym razem w ofercie bez umowy na abonament. Do wyboru płatność jednorazowa lub na raty 0%.

>>>Promocja Play<<<

Black Friday 2021 w Plus

Także Zieloni przygotowali dwie promocje z okazji Czarnego Piątku. W pierwszej po nabyciu smartfona objętego promocją (niektóre Samsungi i Motorole – wybór całkiem spory) otrzymasz zwrot na konto w wysokości 400 złotych! Można więc powiedzieć, że o tyle zostały one przecenione na Black Friday.

W drugiej zyskasz bon do sklepów Decathlon (wartość 100 złotych). Aby go odebrać, należy kupić jednego z promocyjnych telefonów. Akcja trwa do 2 grudnia br. lub wyczerpania nakładu zapasów bonów.

>>>Promocja Plus<<<

Reklama

Black Friday 2021 w T-Mobile

T-Mobile ma tylko jedną promocję na Black Friday, ale za to jaką! Czekają na Ciebie duże upusty w abonamencie – smartfony tanieją nawet o 1800 złotych! O tyle została przeceniona Motorola Razr 5G.

Uwaga! Promocja trwa tylko do 28 listopada br., nie ma się nad czym zastanawiać!

>>>Promocja T-Mobile<<<

Black Friday 2021 w Orange

Pomarańczowi też mogą pochwalić się „tylko” jedną wyprzedażą, ale także bardzo łaskawą! Orange obniża ceny wybranych telefonów komórkowych. W jego przypadku rabaty sięgają 1008 złotych! O tyle przeceniono najnowszego OPPO Reno6 5G 8/128 GB.

Jak długo potrwa wyprzedaż Black Friday 2021 w Orange? Nieco dłużej niż w T-Mobile, bo do 29 listopada br.

>>>Promocja Orange<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *