Najlepsze promocje operatorów - tydzień 52 2020

Trwają Święta, a Ty nie sprawiłeś sobie jeszcze prezentu pod choinkę? Tak nie może być! Sprawdź najlepsze promocje operatorów komórkowych i zyskaj na przecenach!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon lub ekstra transfer GB

Czas trwania promocji: maksymalnie do 31.05.2021 lub wycofania/wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament lub ofertę na kartę

Najlepsze promocje Orange

Orange iPhone SE

A może zdecydujesz się na iPhone’a SE drugiej generacji? Model z 2020 roku ma bardzo mocny procesor i iOS-a 13, a teraz jest tańszy o 648 zł w abonamencie Orange!

Pomarańczowi obniżają jego ceny tylko na tydzień. Jeśli nie chcesz przepłacać, kup iPhone’a SE w Orange nie później niż 30 grudnia br.

>>>Promocja Orange<<<

Orange wyprzedaz

Nie jesteś fanem Apple’a? Spoko! Pomarańczowi pomyśleli również o takich jak Ty! Ich wyprzedaż obejmuje wiele smartfonów, głównie z Androidem.

Ile możesz zyskać? Tym razem rabat zależy od modelu, ale w najlepszym przypadku smartfony tanieją nawet o -50%! To znakomita okazja również dla tych, którzy przegapili pierwsze świąteczne promocje operatorów. Kto wie – może tym razem zyskasz jeszcze więcej?

Nie zastanawiaj się, tylko korzystaj z okazji! Tym bardziej, że Orange Polska przedłużyła RLAH dla Wielkiej Brytanii od 1 stycznia 2021. Tego dnia Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską, ale klienci Orange (przynajmniej do końca maja) będą mogli korzystać z telefonu na Wyspach na takich samych zasadach, jak w UE!

>>>Promocja Orange<<<

Reklama

Najlepsze promocje Mobile Vikings

Mobile Vikings Vikolaj

Dzieci wierzą w Mikołaja, a Vikingowie w Vikołaja. Ten nieduży wirtualny operator komórkowy zawstydza największych swoją genialną ofertą na kartę. Na koniec br. rozdają jeszcze bonus, aby zachęcić do siebie nowych klientów.

Jeśli skorzystasz teraz z oferty Mobile Vikings, to zgarniesz aż 100 GB w prezencie! Nie zapomnij tylko o wpisaniu kodu promocyjnego VIKOŁAJ w polu zamówienia. Zamów starter nie później niż za 6 dni! Z transferu 100 GB będziesz mógł korzystać przez okrągły miesiąc.

>>>Promocja Mobile Vikings<<<


Najlepsze promocje Virgin Mobile

Virgin Mobile 100 GB

Nie ważne kto od kogo odgapił – ważne, kto oferuje lepszą promkę. Dziewica czy Vikingowie? W przypadku Virgin Mobile z promocji 100 GB za free może skorzystać każdy klient operatora, nie tylko nowy. Poza tym bonus ważny jest nie przez miesiąc, a 3 miesiące!

Virgin Mobile pozwala korzystać z paczki 100 GB do końca marca 2021 roku. Aktywuj promocję za pomocą odpowiedniego kodu *222*100# lub przez BOK i hulaj do woli po internecie!

>>>Promocja Virgin Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, mobilevikings.pl, virginmobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *