Najlepsze promocje operatorów - tydzień 1 2021

Najlepsze promocje operatorów na Nowy Rok już są! Skorzystaj z noworocznych okazji i wyprzedaży. Operatorzy wietrzą magazyny - przeceny sięgają nawet -50%!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: telefony przecenione o nawet -50%

Czas trwania promocji: do 06.01.2021 lub wycofania/wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament lub telefon bez kosztów abonamentu

Najlepsze promocje Play

Play rabat 50 procent

Sale, sale, sale! Trwa wielka wyprzedaż noworoczna w Play. Fioletowi obniżają ceny smartfonów o -50%! Tanieją m.in. najlepsze telefony Xiaomi, OPPO czy Samsung. Rabaty wynoszą w sumie nawet tysiąca złotych!

Przykładowo – kupisz teraz Samsunga Galaxy S20+ 5G tańszego o 1000 złotych! Wydasz na niego 3799, zamiast 4799 złotych. W Play kupisz także na raty 0% (10 nieoprocentowanych rat – RRSO 0%).

>>>Promocja Play<<<

Play abonament 50 procent

To jeszcze nie wszystko! Fioletowi obniżają ceny także w swoim nielimitowanym abonamencie. Dla preferujących wygodny abonament i telefon za złotówkę, czeka bardzo dobra informacja – smartfony są tańsze również o -50%! Operator tnie ceny telefonów w ich opłatach startowych, a abonament zaczyna się od 60 złotych miesięcznie.

Wybór smartfonów jest bardzo duży – jeśli nie sprawiłeś sobie jeszcze prezentu na Święta, to zrób to na Nowy Rok!

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange

Orange promocja

Tradycją w Orange stały się Okazje Tygodnia. Co na najbliższe kilka dni przygotował operator?

Reklama

Pomarańczowi tną ceny Motoroli moto e6 play. Zaoszczędzisz w sumie 72 złote – kup tego smartfona w abonamencie Orange i skorzystaj z promocji. Ta trwa tylko do 6 stycznia 2021 r. Wtedy to można spodziewać się innego smartfona (lub smartfonów) w lepszych cenach!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

realme 7 5G promocja

Jeszcze niedawno Xiaomi przechwalało się swoim modelem Mi 10 lite – w końcu był to swego czasu najtańszy smartfon z 5G; jego ówczesny koszt wynosił jakieś 1600 złotych. No to realme poszalał!

Jego model realme 7 5G kosztuje tylko 999 złotych! I to w dogodnych ratach w Plusie. Zieloni oferują go w 36 ratach po 27,72 zł, a na „start” życzą sobie za niego symboliczną złotówkę. Ten arcyciekawy smartfon oferowany jest bez kosztów abonamentu – kupujesz tylko urządzenie, a to, czy będziesz korzystał z Plusa czy innego operatora (i na jakich warunkach) zależy wyłącznie od Ciebie!

>>>Promocja Plus<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, play.pl, orange.pl, plus.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *