Najlepsze promocje operatorów - tydzień 10 2021

Znowu zapomniałeś z prezentem na Dzień Kobiet? Przybywamy z odsieczą! Przed Tobą najlepsze promocje operatorów GSM, a więc mnóstwo okazji na prezent dla Ukochanej!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: tańsze telefony i inne urządzenia lub drugi telefon za symboliczną złotówkę

Czas trwania promocji: maksymalnie do 14.03.2021

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny telefon (także na raty 0%) lub abonament komórkowy

Najlepsze promocje Plus na Dzień Kobiet

Plus promocja

Zieloni często szykują specjalne oferty na Święta, Nowy Rok czy Walentynki. O Dniu Kobiet także nie zapomina!

W tym roku oferuje drugi telefon w prezencie za symboliczne 1 złoty. Za tyle zgarniesz dla lepszej połowy Samsunga Galaxy A02s. Promocja trwa nie Dnia Kobiet, a więc 8 marca, lecz aż do 14 marca. Wybierz Samsunga Galaxy S20 FE 5G lub Galaxy A51 w abonamencie Plus, a A02s będzie Twój.


Najlepsze promocje Play na Dzień Kobiet

Świąteczne promocje Play

Play nie da Ci co prawda drugiego telefonu za bezcen, ale rabaty nawet -400 złotych również brzmią znakomicie. Takie ceny tylko do 8 marca br.!

Promocja Play na Dzień Kobiet obejmuje wyłącznie telefony bez abonamentu. Najbardziej przeceniony został Samsung Galaxy A41. To on tanieje o wspomniane 400 złotych (z 1299 na 899 złotych). Żeby nie było nudno, Fioletowi oferuje nie tylko tańsze Samsungi, ale też telefony innych producentów, jak np. realme czy Motorola – łącznie kilkanaście modeli.

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange na Dzień Kobiet

Orange promocja

Nie do 8, ale też nie do 14 marca swoje okazje na Dzień Kobiet ma Orange. Promocja na orange.pl trwa do 10 marca br.

Reklama

Co w niej ugrasz? Podobnie jak w Play, Pomarańczowi obniżają ceny telefonów, ale w abonamencie. Zniżka obejmuje ich miesięczne raty. Najbardziej przeceniony został OPPO Reno4 lite z rabatem -25%! Przecenionych zostało łącznie prawie 10 modeli.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje T-Mobile na Dzień Kobiet

T Mobile Dzien Kobiet

390 złotych. Tyle zaoszczędzisz kupując na Dzień Kobiet w T-Mobile najnowszego Samsunga Galaxy S21+! Ten smartfon jeszcze nigdy nie był tak tani i pewnie jeszcze długo nie będzie. Promocja trwa do 10 marca.

S21+ został o tyle przeceniony w ofercie bez umowy – T-Mobile oferuje telefony na 24 raty po 0% każda. Na start życzy sobie uiszczenia pewnej kwoty zależnej od modelu. Różowi oferują w ten sposób sporo przecenionych telefonów i smartwatchy, ale niższe ceny znajdziesz też w ich abonamencie, gdzie zniżki nie są jednak aż tak duże. Ale zawsze coś!

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, plus.pl, play.pl, orange.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *