Najlepsze promocje operatorów - tydzień 11 2021

Jakie są teraz najlepsze promocje operatorów GSM? Poniżej znajdziesz najlepsze okazje sieci komórkowych!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: zwrot gotówki do 1000 złotych lub drugie urządzenie za symboliczną złotówkę

Czas trwania promocji: maksymalnie do 21.03.2021 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny telefon w abonamencie komórkowym

Najlepsze promocje Samsung

najlepsze promocje operatorów

Koreańczycy znów to zrobili! Znów możesz dostać zwrot kasy, wystarczy, że zdecydujesz się na zakup jednego z fonów objętych promką. Jest ona dostępna m.in. u naszych największych operatorów – Play, Orange, Plus i T-Mobile.

Kup Samsunga Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, Z Flip 5G lub Z Fold2 5G i odbierz do 1000 złotych zwrotu (Z Fold2 5G)! Najmniej, bo 300 złotych, Samsung wręcz Ci za zakup tegorocznego Galaxy S21. Pula pieniężna jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy! Akcja trwa maksymalnie do 21 marca br.


Najlepsze promocje Orange

Orange promocja

Pomarańczowi – jak co tydzień – w swojej ofercie tygodnia proponują ciekawe telefony lub upusty cenowe. Tym razem są to tzw. „idealne zestawy”. I wiecie co? Są idealne nie tylko z nazwy!

Do wyboru masz 3 opcje: z Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro i Samsungiem Galaxy S20+. Do Chińczyków dostaniesz bezprzewodowe słuchawki Xiaomi, a do Samsunga… innego smartfona – Galaxy A12! Prezent kosztuje tylko złotówkę każdego miesiąca trwania umowy z Orange. Ta świetna promocja kończy się 18 marca br.

Reklama

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

5G w Plusie

Jeszcze krócej (do 17 marca br.) trwa promocja Xiaomi w Plusie. Ponownie dotyczy modelu Redmi Note 9 – kup go w abonamencie Zielonych i odbierz bon na Xiaomi Mi Vaccum Cleaner Mini. W promocji jego koszt to tylko 1 złoty!

Za 1 złoty kupisz też wspomnianego Redmi Note 9. Bon możesz zrealizować do końca kwietnia br. Promocja dostępna jest nie tylko u Zielonych, ale też w Plush ABO. Jak kupować Note’a 9 to tylko u nich i tylko teraz!

Źródło zdjęć: pixabay.com, plus.pl, orange.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *