Najlepsze promocje operatorów - tydzień 19 2021

Jakie są najlepsze promocje operatorów na początku maja 2021? Przekonaj się sam!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: do 3x więcej GB, 3 raty telefonu gratis lub drugi telefon za 1 złoty w prezencie lub rabaty na kolejne usługi + rabat na telefon

Czas trwania promocji: maksymalnie do odwołania (T-Mobile), pozostałe do 12 i 23 maja br.

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny telefon w abonamencie komórkowym lub brak umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange logotyp

U Pomarańczowych (prawie) po staremu. Dlaczego prawie? Tym razem „Oferta Tygodnia Orange” ograniczona jest do oferty bez kosztów abonamentu.

Na orange.pl masz właśnie okazję zamówić Redmi Note 10 Pro bez umowy i w niższej cenie. Kup go na raty (20 rat miesięcznych), aby zaoszczędzić w sumie 100 złotych. W sumie, bo każda rata jest niższa niż zwykle. Jak chcesz zaoszczędzić, to kup tego znakomitego smartfona do 12 maja br.

>>>Promocja Orange<<<

Orange 3x GB

To nie wszystko w Orange w nadchodzących dniach! Jeszcze dłużej, bo do 23 maja br., trwa promocja z 3x większym internetem! 

Co musisz zrobić: zamów abonament Orange z 1 kartą SIM lub Orange Love i zyskaj dodatkowe gigabajty. W przypadku Planów Mobilnych będzie to +15 GB, a w pakietach Love +20 GB, co da w sumie 30 GB – a więc 3x więcej niż zwykle! Poza tym Orange objął kolejną promocją ponad 30 modeli telefonów. Wybierz np. Samsunga Galaxy S20 Ultra czy Galaxy S20 FE 5G i zyskaj 3 darmowe raty! Fony będziesz spłacał tylko przez 21, a nie 24 miesiące.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

5G w Plusie

A może nie zależy Ci na gigabajtach, a innych okazjach? W Plusie dostaniesz drugi telefon w prezencie! Jego koszt to… 1 złoty. Słownie: jeden złoty!

Reklama

To dziecinnie proste – wybierz Samsunga Galaxy A52 5G lub Galaxy S20 FE 5G i odbierz Galaxy A02s za złotówkę. Możesz też wybrać zestaw z chińskim OPPO, gdzie do pierwszego smartfona dostaniesz OPPO A15 ekstra. Bardzo ciekawa oferta. Warto!


Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile rabaty

Co tam jednorazowa zniżka na telefon czy drugi za złotówkę. W T-Mobile dostaniesz spore rabaty w jego nowej kompleksowej ofercie!

Dobierz kolejne usługi w T-Mobile i ciesz się niższymi cenami. W ramach jednego rachunku zyskasz spore oszczędności. Każdy kolejny abonament komórkowy jest tańszy o 20 złotych każdego miesiąca, a światłowód, internet domowy i TV Ipla przeceniony o 15 złotych! Dobieraj różne usługi i oszczędzaj sporo gotówki! No bo po co przepłacać?

Ile możesz zaoszczędzić? Biorąc pod uwagę 2 abonamenty, światłowód, net domowy i TV będzie to w sumie aż 780 zł oszczędności w ciągu roku! A dodatkowo Różowi dają rabat na telefony – nawet -1000 złotych upustu! Grzech nie skorzystać!

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plus.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *