Najlepsze promocje operatorów - tydzień 2 2021

Szukasz nowego telefonu? Sprawdź najlepsze promocje operatorów komórkowych w drugim tygodniu Nowego Roku! Masz niepowtarzalną szansę zyskania sporego rabatu na wymarzonego smartfona!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon lub zwrot gotówki za jego zakup

Czas trwania promocji: maksymalnie do 31.01.2021 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament lub telefon bez kosztów abonamentu

Najlepsze promocje Orange

Orange OPPO Reno4 Lite

Tradycyjnie co 7 dni Pomarańczowi oferują telefon tygodnia Orange. W promocji dostaniesz znacznie przecenionego smartfona. Jakiego tym razem i jak wysoki jest ów rabat?

Przez kilka następnych dni tanieje OPPO Reno4 Lite. Zyskasz nawet 312 złotych! O tyle został przeceniony w abonamencie Orange, a jeśli wolisz telefon bez umowy, to ten OPPO jest tańszy w ratach Pomarańczowych o równe 200 złotych. Oferta to 36 nieoprocentowanych rat. Promocja trwa tylko do 13 stycznia br.!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

Samsung cashback 1000 zl

To tak naprawdę bardziej promocja Samsunga, która… oferowana jest nie tylko w Plusie, ale i u pozostałych operatorów GSM. Ale to właśnie Zieloni najgłośniej komunikują o możliwości zaoszczędzenia sporej ilości gotówki!

A nawet nie tylko zaoszczędzenia, co… otrzymania zwrotu od Koreańczyków. I to nie jakieś drobne kieszonkowe! Cashback Samsunga oznacza zwrot 400 lub nawet 1000 złotych! To, ile otrzymasz po zakupie telefonu, zależy od jego modelu. Np. w przypadku atrakcyjnego Samsunga Galaxy S20 FE 5G zyskasz 400, ale już za naprawdę topowego Galaxy Z Fold2 5G będzie to już okrągły tysiak.

Promocja trwa do końca stycznia br. i obejmuje też Orange, Play i T-Mobile.

>>>Promocja Plus<<<

Reklama
Plus realme 7 5G

Tym razem coś, czego nie znajdziesz w innej sieci. Szukasz telefonu z 5G? Masz na niego przeznaczony spory budżet, np. 4000 złotych? No to 3 tysiaki możesz przeznaczyć na inny cel – Plus oferuje na wyłączność smartfona 5G za jedyne 999 złotych!

Model realme 7 5G kosztuje niecałego tysiaka – to najtańszy obecnie smartfon obsługujący najnowsze sieci! Kupisz go na plus.pl bez kosztów abonamentu. Zapłać za niego na start symboliczne 1 złoty i spłacaj go dalej w 36 ratach po 27,72 zł.

>>>Promocja Plus<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T Mobile voucher 100 zl

Magentowi też mają swoją cykliczną promocję – Happy Fridays. Co piątek operator oferuje darmowe paczki danych lub innego rodzaju upominki. Tym razem jest to voucher ze zniżką -100 złotych na wybranych model telefonu.

Voucher możesz odebrać w dniach 8-10 stycznia br. korzystając z aplikacji T-Mobile lub wysyłając wiadomość SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Nie ma czasu na zbędne zastanawianie się – z rabatu możesz skorzystać tylko do 13 stycznia!

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plus.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *