Najlepsze promocje operatorów - tydzień 20 2021

Zbliża się upragnione EURO 2020, co zaczęli wykorzystywać operatorzy GSM. Przed Tobą najlepsze promocje operatorów i to nie tylko z okazji Mistrzostw Europy!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon, piłkę w prezencie lub nagrodę wygraną w konkursie

Czas trwania promocji: do 19 maja br. lub odwołania/wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny telefon w abonamencie komórkowym/mixie lub brak umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange logotyp

Pomarańczowi – jak co tydzień – udostępniają komórki w niższej cenie. W najbliższych dniach kupisz tańszego Samsunga Galaxy S21 5G i Samsunga Galaxy A72.

Zamów je w 20 miesięcznych rat, aby zaoszczędzić w sumie 200 złotych! Orange obniża comiesięczne raty każdego Samsunga o okrągłą dyszkę. Wyprzedaż trwa tylko do 19 maja br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Play

Play promocja EURO

Nie możesz się doczekać EURO 2020 (czy tam jak wolisz EURO 2021)? My też nie! Już za miesiąc nasi piłkarze będą walczyć na boisku, a Ty już teraz możesz kupić zestawy EURO w Play!

W abonamencie i JUNIOR BOX Play (zestawy mix dla najmłodszych) udostępniane są VIVO Y70 i VIVO Y20s. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo są one w ofercie Play już od końca 2019, ale to właśnie tylko teraz otrzymasz z nimi piłki UEFA EURO 2020! Brzmi kusząco dla każdego fana piłki nożnej, tym bardziej, że telefony VIVO kupisz już za złotówkę.

>>>Promocja Play<<<

Reklama

Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile promocja EURO

Trwa rywalizacja pomiędzy Play a T-Mobile. Także na boisku – w zestawie MIX BOX EURO T-Mobile również dostaniesz piłkę w prezencie!

Znacznie ciekawszy jest jednak konkurs T-Mobile na zbliżające się EURO, w którym możesz wygrać nawet iPhone’a 12 Pro czy iPhone’a 12 mini! Wystarczy, że podasz swoją propozycję dopingujące naszą reprezentację! Hasło o maksymalnej długości 200 znaków wyślij na konkurst-mobile.pl, ale nie zapomnij wcześniej o obowiązkowym doładowaniu konta w kwocie 30 lub więcej złotych. Kibicuj i wygrywaj nagrody – oprócz iPhonów są to konsole do gier, akcesoria, kupony podarunkowe do Media Expert i darmowe doładowania T-Mobile!

Z tej promocji skorzystają – uwaga – klienci T-Mobile na kartę, T-Mobile MIX i Heyah.

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *