Najlepsze promocje operatorów - tydzień 23 2021

Najlepsze promocje operatorów w tym tygodniu to nie tylko okazje w abonamencie! Operatorzy pamiętają też o prepeidzie i ofercie rodzinnej!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: 120 GB na lato, słuchawki w prezencie lub zniżkę grupową

Czas trwania promocji: do 31 sierpnia br. lub odwołania/wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy/prepaid no limit z dużym transferem GB


Najlepsze promocje Orange

Orange logotyp

Orange zabłysnął swoją letnią promocją! Dostaniesz w niej aż 120 GB transferu. Warunek? Posiadanie obojętnie jakiej taryfy Orange na Kartę.

W sumie otrzymasz 3 paczki 3x 40 GB co miesiąc. Promocja operatora trwa do 31 sierpnia br. Pomarańczowi życzą sobie za letni transfer 15 złotych. Opłaca się! Pakiet aktywujesz w apce Mój Orange lub wysyłając SMS o treści LATO pod numer 811.

>>>Promocja Orange<<<

Pomarańczowi mają też okazję w abonamencie! Wprowadzili właśnie do swojej oferty nowość na polskim rynku – smartfona marki TCL.

TCL to chiński producent, w Polsce (jeszcze) nie tak znany jak Huawei czy Xiaomi, ale to jeden z największych producentów telewizorów! Konkurencja w GSM ma się więc czego bać. Co ma do zaoferowania Orange? Model TCL 20 5G z silną baterią, 6 GB RAM-u, potrójnym aparatem i oczywiście obsługą sieci piątej generacji. Orange nie pobierze za niego opłaty startowej, a do telefonu otrzymasz w prezencie słuchawki bluetooth! Konkretnie model TCL MoveAudio S150.

Reklama

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje lajt mobile

lajt mobile promocja

Nie tylko Play oferuje rabat na kolejne numery, robi to też lajt mobile. Teraz też w abonamencie rodzinnym do 5 numerów.

To proste! Skorzystaj z jego oferty, a lajt mobile da Ci nawet 20 złotych rabatu każdego miesiąca w ofercie z 5 numerami! A jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny, to czeka na Ciebie kolejna obniżka – aktywacja numeru jest wtedy tańsza o -50%!

>>>Promocja Play<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, lajtmobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *