Najlepsze promocje operatorów - tydzień 3 2021

Wczoraj o godzinie 16:00 zadebiutował nie kto inny, jak Samsung Galaxy S21 5G. Chciałbyś stać się jego właścicielem? Spójrz na najlepsze promocje operatorów komórkowych i skorzystaj z prezentowanych oferowanych z tym telefonem!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon lub atrakcyjne prezenty warte >1000 złotych

Czas trwania promocji: maksymalnie do 28.01.2021 lub wyczerpania puli zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament lub telefon bez kosztów abonamentu

Najlepsze promocje Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 premiera

To nawet nie tyle promocja stricte operatora, co… Samsunga (m.in.) u operatorów komórkowych. Ma związek z premierą najnowszego Samsunga Galaxy S21 5G!

Kup jednego z modeli objętych promocją (S21, S21+, S21 Ultra) w różnych wariantach kolorystycznych i GB i odbierz prezent. W zależności od modelu będą to bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Live lub Galaxy Buds Pro. Ponadto u każdego flagowca Samsunga dostaniesz jeszcze lokalizator GalaxyTab. Łączna wartość prezentów znacznie przekracza 1000 złotych!

Samsungi dorwiesz w abonamencie lub bez kosztów abonamentu. Przedsprzedaż z prezentami trwa tylko od 14 do 28 stycznia br. lub wyczerpania puli zapasów. Kup teraz, bo stracisz okazję! Promocja dostępna jest w Play, T-Mobile, Plus i Orange.

>>>Galaxy S21 w Play<<<

>>>Galaxy S21 w T-Mobile<<<

>>>Galaxy S21 w Plus<<<

Reklama

>>>Galaxy S21 w Orange<<<


Najlepsze promocje Orange

LG Velvet promocja

Jak to co tydzień w Orange bywa, Pomarańczowi obniżają ceny wybranego telefonu (lub telefonów). Tym razem jest to LG Velvet z obsługą sieci 5G.

Kup go teraz na stronie operatora i zyskaj aż 432 złote! O tyle został przeceniony smartfon Koreańczyków w abonamencie Orange. W jego przypadku promocja jest jeszcze krótsza niż Samsunga Galaxy S21. Nie zastanawiaj się i kup LG Velvet na orange.pl w najbliższych dniach – promocja trwa tylko do 20 stycznia br.!

>>>Promocja Orange<<<

Źródło zdjęć: samsung.com/pl, orange.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *