Najlepsze promocje operatorów - tydzień 6 2021

Operatorzy wprowadzili specjalne oferty na nieodległe już Walentynki. Przed Tobą najlepsze promocje operatorów na najbliższe dni.

a 71

tekst seo beo

pierwsza rzecz 5 / 10
druga rzecz 7 / 10
trzecia rzecz 9 / 10
czwata rzecz 10 / 10
7.8 Średnia
ocena
Plusy
  • ładny
  • zgrabny
  • bateria
  • ekran
Minusy
  • głosniki
  • brak mini jacka
  • słaby aparat

 

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon lub prezent

Czas trwania promocji: maksymalnie do 03.03.2021 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy lub telefon bez umowy

Najlepsze promocje Play

Play promocja

Obniżka cen nawet do -30%? Proszę bardzo! Fioletowi ulegają presji i obniżają na Walentynki niektóre fony w ofercie bez abonamentu!

Zazwyczaj rabaty wynoszą 100-200 złotych, ale zdarzają się wyjątki. Samsung Galaxy A41 i Note20 Ultra 5G są tańsze odpowiednio o 300 i 600 złotych! W ten sposób Galaxy A41 kosztuje tylko 899 złotych. Smartfony w Play możesz też zamówić na raty 0%. Czemu nie!

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange

Orange promocja

Możesz też sprezentować nowy telefon bliskiej osobie w zupełnie inny sposób. Zamów atrakcyjny abonament Orange z Samsungiem Galaxy S20 Ultra i zgarnij Samsunga Galaxy A12 w prezencie! Opłata startowa to 199 złotych.

Galaxy A12 on tylko złotówkę miesięcznie, zamiast więc kilka dobrych stów wydasz na niego zaledwie 24 złote (umowa z Orange na 2 lata). Pytanie tylko, czy dasz ukochanej osobie Galaxy A12 czy Galaxy S20 Ultra… 😉 Promocja trwa tylko do 8 lutego.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile promocja

Na t-mobile.pl walentynkowe rabaty wynoszą maksymalnie -300 złotych. Tyle zaoszczędzisz np. z iPhonem 12 i iPhonem 12 Mini w dyskami 64 GB.

Reklama

Różowi tną łącznie ceny ponad 20 modeli, nie tylko z iOS, a także z Androidem. Aby załapać się na zniżki, wybierz telefon w abonamencie T-Mobile. Walentynkowe rabaty trwają do 14 lutego br.

>>>Promocja T-Mobile<<<


Najlepsze promocje Plus i Plush

Orange promocja

Fioletowi, Pomarańczowi, Różowi, a więc i Zieloni nie mogli przespać Walentynek. Plus rozwiązuje worek z prezentami.

Gratisów jest całkiem sporo. Wybierając np. Samsunga Galaxy S20 FE 5G otrzymasz zwrot gotówki 400 złotych! Nieco mniejsze premie oferowane są z tańszymi telefonami. Przypominasz sobie premię świąteczną Plusa? Operator wrócił teraz do tej samej promocji! Trwa ona do 3 marca.

Krócej, bo maksymalnie do 15 lutego br. możesz skorzystać np. z bonu na empik.com o wartości 100 złotych! Dostaniesz go z Samsungiem Galaxy A51 i Galaxy A12, także w ofercie Plush ABO.

>>>Promocja Plus<<<

>>>Promocja Plush<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, t-mobile.pl, plus.pl

Autor: Wojciech Płuciennik