Najlepsze promocje operatorów - tydzień 9 2021

Oto najlepsze promocje operatorów na koniec lutego, a więc 9 tydzień 2021 roku! Kto oferuje najlepszą promocję i najwyższą zniżkę?

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: atrakcyjne prezenty do telefonu lub dwukrotnie większy pakiet internetowy

Czas trwania promocji: maksymalnie do 31.05.2021 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny telefon i abonament komórkowy

Najlepsze promocje Plus

5G w Plusie

Plus pokazał na co go stać! Już od 1 marca podwaja paczki danych w swoim abonamencie, również dla klientów biznesowych i pakietach 5G.

Transfer dwukrotnie większy, ale cena pozostanie bez zmian. Przykładowo – abonament z 12 GB za 50 złotych będzie teraz oferował aż 24 GB! Jeśli celowałeś w abonament Plusa, to poczekaj na podpisanie umowy na 1 marca! Z promocji skorzysta każdy, kto zwiąże się z Plusem do końca maja br. 


Najlepsze promocje Samsunga

Samsung promocja

Przypominamy o świetnej promce Samsunga! Dostaniesz ją u każdego dużego operatora w Polsce (czytaj: w Orange, Play, Plus i T-Mobile).

Kup Samsunga z serii Galaxy S21 lub Galaxy Z i zgarnij bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Live lub Galaxy Buds Pro. Promocja trwa do 7 marca br.

Grzech nie skorzystać z okazji!

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange

Orange logotyp

Co tanieje w Orange w tym tygodniu? W sumie to dwa telefony: Xiaomi Mi 10T lite i iPhone SE 2.

Reklama

Do 3 marca br. pierwszy z nich będzie oferowany z rabatem -360 zł. Nie dostaniesz go od razu, gdyż telefon ma tańsze raty miesięczne, co w sumie przez 2 lata przekłada się na 360 złotych oszczędności. W przypadku iPhone’a zaoszczędzisz 180 złotych, co też jest pokaźną sumką. To zawsze coś!

>>>Promocja Orange<<<

Xiaomi Mi 11 voucher

Wow! Warto było czekać na przedsprzedaż Xiaomi Mi 11!

Oferuje go m.in. Orange. Ceny u Pomarańczowych zaczynają się od 199 złotych na start. Pewnie za ileś tam miesięcy opłaty startowe i miesięczne spadną, ale to właśnie tylko teraz możesz zyskać w przedsprzedaży Mi 11 megaatrakcyjne nagrody!

Chińczycy dorzucają do swojego Xiaomi Mi 11 voucher na kolejne zakupy (aż 1000 zł!), odkurzacz mobilny, oczyszczacz powietrza lub hulajnogę elektryczną. Trudny wybór, co nie? Xiaomi się postarało i naprawdę jest w czym wybierać! Nie możesz jednak odwlekać decyzję w nieskończoność, bo przedsprzedaż trwa tylko do 8 marca br. lub wyczerpania puli nagród.

>>>Promocja Orange<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, plus.pl, orange.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *