Najlepsze promocje operatorów - tydzień 17 2022

Chcesz wiedzieć jakie są najlepsze promocje operatorów na koniec kwietnia? Przed Tobą zestawienie najbardziej opłacalnych promocji i wyprzedaży GSM!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: 6 darmowych doładowań/miesięcy mix, do 50% rabatu na urządzenie lub bezprzewodowe słuchawki w prezencie

Czas trwania promocji: maksymalnie do 31.07.2022 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny pakiet mix/abonament komórkowy no limit lub telefon bez umowy


Najlepsze promocje Plus

5G w Plusie

Wielka wyprzedaż w Plusie! Zieloni obniżają ceny wybranych urządzeń mobilnych. Rabaty w niektórych przypadkach wynoszą nawet -50%!

O tyle przeceniono smartwatcha Samsung Galaxy 4 w wersji 40 oraz 44 mm, a także realme Watch. Poza tym przeceniono o kilkanaście procent wiele smartfonów różnych producentów. Co istotne, promocja dotyczy telefonów i urządzeń w ofercie bez umowy abonamentu!

>>>Promocja Plus<<<


Najlepsze promocje Play

Play promocja

A może celujesz w mixa? Jeśli tak, to tylko Play! Fioletowi dają teraz niesamowite warunki umowy!

Play Mix kosztuje teraz znacznie mniej, bowiem pierwsze 6 miesięcy jest za 0 złotych! Tak – 6 pierwszych doładowań jest zupełnie darmowych! Gdyby tego było mało, w mixie Fioletowych otrzymasz też 100 GB na social media. Promocja trwa aż do 31 lipca br.

Reklama

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange

Samsung Galaxy S20

Orange chyba powoli wraca do Oferty Tygodnia. Nie zapeszajmy, ale w tym właśnie stylu oferuje specjalny zestaw z Samsungiem Galaxy S20 FE 5G!

Zapłacisz za niego na start 0 złotych, a do smartfona i atrakcyjnego abonamentu 5G otrzymasz w prezencie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds Live. Telefon Samsunga oferowany jest w kilku kolorach obudowy. Tym razem Pomarańczowi nie zdradzają jak długo potrwa sprzedaż promocyjnych zestawów.

>>>Promocja Orange<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, plus.pl, play.pl, orange.pl.

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *