Najlepsze promocje operatorów - tydzień 26 2021

Hurra! Zaczynamy wakacje! Czy sieci GSM przygotowały z tej okazji jakieś niespodzianki? Przekonaj się sam i zobacz na najlepsze promocje operatorów!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat na telefon, prezenty za symboliczne 1 złoty i vouchery/bony o wartości do 200 złotych

Czas trwania promocji: maksymalnie do 30 września br. lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub brak umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange logotyp

Pomarańczowi przecenili kolejnego smartfona. Kup Motorolę G50 z modułem sieci 5G i zaoszczędź nawet 240 złotych!

Tyle zaoszczędzisz, jeśli wybierzesz abonament no limit Orange lub zestaw łączony Orange LOVE. Ale zyskasz też trochę kupując Motkę na raty bez umowy – w sumie 50 złotych. Promocja trwa jak zwykle tydzień, tylko do 30 czerwca br.!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

5G w Plusie

Rozpoczynają się wakacje, a wraz z nimi kilka promocji sieci Plus – lidera 5G na polskim rynku GSM! Na co możesz liczyć?

W pierwszej z nich otrzymasz telefon w promocyjnej cenie, a do tego prezent za symboliczne jeden złoty. Rabaty sięgają ponad 200 złotych – kup np. OPPO A74 5G za 899 złotych (rabat -218 złotych) i zgarnij w prezencie słuchawki OPPO Enco W11 za złotówkę!

>>>Promocja Plus<<<

A to nie koniec wakacyjnych atrakcji na plus.pl! Zieloni rozdają 150 GB dla nowych i przedłużających umowę klientów. Ta promocja trwa nawet dłużej niż wakacje 2021, bo do końca września br.!

Reklama

>>>Promocja Plus<<<

Plus promocja operatora

Możesz też zgarnąć voucher na głośnik Bluetooth za jedyne 1 złoty i/lub bony Decathlon o wartości 100-200 złotych. Wysokość bonusu zależy od wybranego smartfona objętego wakacyjną promocją. A ten kosztuje w abonamencie Plusa tylko 1 złoty na start! Tym razem promocja Plusa trwa do 12 lipca lub wyczerpania voucherów i bonów.

>>>Promocja Plus<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile promocja

Tydzień okazji w Orange, jest też tydzień OPPO w T-Mobile! OPPO Turbo Week oznacza same rabaty. Tylko do końca czerwca br. zaoszczędzisz do -15%!

Tanieją liczne smartfony chińskiego producenta, a także zestawy 2+1 (2 smartfony czy smartfon + smartwatch). Przecenione modele to m.in. OPPO A15, OPPO A15s, OPPO A53 czy OPPO A74 5G. Wyprzedaż dotyczy sprzętu oferowanego w abonamencie T-Mobile i bez umowy.

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plus.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *