Najlepsze promocje operatorów - tydzień 36 2021

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów GSM na początek września 2021! Rabaty, obniżki cen, tańsze abonamenty - to wszystko znajdziesz u nas!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon, do 3 miesięcy bez opłacania abonamentu lub rabat -50% na abonament przez 6 miesięcy

Czas trwania promocji: maksymalnie do 30 września br. lub wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

W Orange jak to w Orange – znowu możesz skorzystać z promocji Oferta Tygodnia Orange. Ile tym razem zyskasz? Nawet 360 złotych!

O tyle tanieje nie byle co, bo iPhone 12 PRO MAX! I to w topowej wersji 512 GB! Nabędziesz go w obniżonych łącznie o 360 złotych ratach w abonamencie Plan 80. W tej samej ofercie dostaniesz też tańszego OPPO Reno5 Z 5G, ale w jego przypadku upust to -240 złotych. Wyprzedaż u Pomarańczowych trwa tylko do 8 września br.

>>>Promocja Orange<<<

Orange logotyp

A może jesteś już klientem sieci Orange? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie inną okazję. Również bardzo ciekawą i interesującą.

Przedłuż umowę na orange.pl korzystając z Planu 50, 60 lub 80. Wybierając jednego z nich nie będziesz płacił za pierwszy miesiąc abonamentu! Oszczędność wynosi do 80 złotych. Promocja trwa do jej wycofania przez operatora.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Play

Świąteczne promocje Play

Co tam Orange! Przejdź do Play z numerem i ciesz się trzema darmowymi miesiącami bez opłacania abonamentu!

Reklama

W przypadku Fioletowych promocja trwa do końca września br. Przenieś do Play numer i nie płać abonamentu przez kwartał! A jeśli zdecydujesz się na nowy numer, to operator da Ci 1 darmowy miesiąc.

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T Mobile abonament 6 miesiecy

Coś podobnego oferuje też T-Mobile, ale na nieco innych zasadach. Przejdź z karty na jego abonament, a Twój abonament będzie obniżony o -50% przez pół roku!

Znacząco niższe rachunki to jedno, a ceny telefonu to drugie. T-Mobile oferuje sporo telefonów przecenionych o 100 złotych. Grzech nie skorzystać z tej okazji, tym bardziej, że nie wiadomo do kiedy będzie ona aktualna! T-Mobile może w każdej chwili ją wycofać ze swojej oferty.

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *