Najlepsze promocje operatorów - tydzień 37 2021

Najlepsze promocje operatorów w tym tygodniu to nie tylko okazje w abonamencie! Operatorzy pamiętają też o ofercie na kartę, poza tym wystartowała przedsprzedaż OPPO Reno 6!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat na telefon, baterię w prezencie lub ekstra pakiet internetowy

Czas trwania promocji: maksymalnie do 30 września br.

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub ofertę na kartę


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Narzekałeś w ostatnich tygodniach, że Pomarańczowi dają niższe rabaty niż kiedyś? To co powiesz na upuście -672 złotych?

Dokładnie tyle zaoszczędzisz kupując iPhone’a 12 Pro 256 GB w Orange! Rabat w wielkości blisko 700 złotych dostępny jest w abonamencie operatora. Wszystko pozostaje bez zmian, lecz zmieniają się – na lepsze – raty za iPhone’a. W dodatku nie zapłacisz za niego ani złotówki na start! Wyprzedaż trwa do 15 września br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Play

Świąteczne promocje Play

W Play nie dostaniesz aż takiego rabatu, ale zawsze zyskasz prezent do HAMMERa Explorer Pro. Jego wartość wynosi 169 złotych.

Kup niezniszczalnego smartfona w abonamencie Play i odbierz baterię zewnętrzną, dzięki której Twój HAMMER zyska jeszcze więcej energii! Promocja trwa do końca września br.

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Mobile Vikings

Mobile Vikings promocja

Vikingowie nie oferują żadnych telefonów czy smartfonów, ale nie muszą – mają za to bardzo dobrą ofertę na kartę. W tym miesiącu nawet jeszcze lepszą!

Reklama

Podczas składania zamówienia wpisz kod „MIAU200GB” (bez cudzysłowu), a na start dostaniesz ekstra 200 gigabajtów transferu danych! Ponownie i ta promocja trwa do 30 września br., a z gratisowego internetu będziesz mógł korzystać do 31 dni od aktywacji numeru Mobile Vikings.

>>>Promocja Mobile Vikings<<<


Najlepsze promocje OPPO

OPPO Logo

Tym razem nie tylko promocja operatora GSM, ale u operatora! Rozpoczęła się przedsprzedaż OPPO Reno 6 i OPPO Reno 6 Pro! Nowe modele z 5G oferowane są w Orange, Play, T-Mobile, Plusie oraz Plushu. I to z gratisami!

Dostaniesz do nich bezprzewodowe słuchawki Enco Free2 i Enco X (X do OPPO Reno 6 Pro 5G) oraz ochronę ekranu na jeden rok. Jak podlicza Orange, w ten sposób można zyskać nawet do 1600 złotych! Przedsprzedaż OPPO Reno 6 z prezentami trwa do 19 września br.

>>>Promocja T-Mobile<<<

>>>Promocja Play<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, mobilevikings.pl. oppo.com

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *