Najlepsze promocje operatorów - tydzień 38 2021

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów! Podpowiadamy, gdzie kupisz tańszy telefon lub gdzie czeka na Ciebie inny bonus cenowy.

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: zwrot do 600 zł za telefon lub rabat na laptop/telefon

Czas trwania promocji: maksymalnie do 3 października br. lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Pomarańczowi wrócili w ten czwartek do Oferty tygodnia. Jak co tydzień sporo zyskasz. Ile dokładnie i w przypadku jakiego telefonu?

Jak się okazuje, nie tylko telefonu! Kup laptopa Lenovo IdeaPad 3, a zaoszczędzisz na nim 216 złotych! Nieco mniej, ale wciąż taniej, kupisz Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB – w jego przypadku przyznany rabat wynosi dokładnie -120 złotych. Promocja Orange trwa tylko do 22 września br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Samsung

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Fold3

Lubisz przecenione telefony komórkowe? Kto ich nie lubi! Koreańczycy co jakiś czas wraca do swojej promocji SAMSUNG ODKUP lub SAMSUNG ZWROT. Właśnie ta ostatnia jest teraz na tapecie u operatorów GSM!

Reklama

Kup Samsunga Galaxy Z Fold3 5G lub Samsunga Galaxy Z Flip3 5G i zyskaj zwrot na swoje konto! Oba smartfony z górnej półki oferowane są w abonamentach takich operatorów, jak np. T-Mobile czy Play. Za ich zakup dostaniesz odpowiednio 600 i 400 złotych zwrotu! W praktyce to o tyle są one przecenione. Promocja trwa do 3 października br. lub wyczerpania zapasów.

>>>Promocja T-Mobile<<<

>>>Promocja Play<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, samsung.com/pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *