Najlepsze promocje operatorów - tydzień 39 2021

Jakie są najlepsze promocje operatorów na początek kalendarzowej i astronomicznej jesieni? Znamy odpowiedź na to pytanie - zapraszamy do naszego zestawienia!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do 200 zł za telefon i/lub słuchawki gratis, opaskę fitness tańszą o 50%

Czas trwania promocji: maksymalnie do 4 października br. lub wycofania/wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub telefon bez umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

168 złotych – tyle zaoszczędzisz w obecnej promocji Oferta Tygodnia Orange. Wystarczy, że kupisz odpowiedni telefon w abonamencie.

Jest nim nie byle co, bo Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Nieco mniejszy rabat (-150 złotych) otrzymasz też wtedy, gdy zamówisz tego smartfona na orange.pl w ofercie bez umowy – wtedy będziesz spłacał go w ratach. A to nie koniec upustów cenowych u Pomarańczowych! O 120 złotych tanieje też laptop Techbite z dyskiem 128 GB. Niższe ceny obowiązują tylko do 29 września br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile promocja

Nieco dłużej, bo maksymalnie do 4 października br., trwa promocja realme GT Master 5G w T-Mobile. Co tym razem zyskasz?

W sumie dwie rzeczy: rabat -200 złotych na telefon realme i bezprzewodowe słuchawki realme Buds Q2. Dostaniesz je w gratisie nie tylko do wybornego realme GT Master 5G, ale i tańszego (choć i GT Master ma b. dobrą cenę) realme 8. Zastanawiałeś się nad którymś z nich? Jeśli tak, to teraz tym bardziej warto skorzystać z oferty T-Mobile!

Reklama

>>>Promocja T-Mobile<<<

Orange Xiaomi Mi 10T gratis

A może bardziej ufasz innej chińskiej marce? Xiaomi to już wszędzie znany brand. Właśnie trwa jego promocja – ponownie u T-Mobile Polska.

Kup jednego ze smartfonow Xiaomi Mi/Xiaomi Redmi w abonamencie i odbierz opaskę Xiaomi Mi Band 5 tańszą o 50 procent! Promocją objęto m.in. takie modele, jak flagowy Xiaomi Mi 11 5G, Xiaomi Mi 11 Lite 5G czy bardziej budżetowe Redmi Note 10 Pro, a nawet Redmi 9. Jak sam widzisz, wybór jest dość spory! Promocja obowiązuje do wycofania przez operatora lub wyczerpania zapasów.

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *