Najlepsze promocje operatorów - tydzień 40 2021

Najlepsze promocje operatorów w tym tygodniu należą do Plusa! Zieloni obchodzą dziś swoje 25 urodziny i nagradzają swoich - przede wszystkim - lojalnych, ale także i nowych klientów! Na co możesz liczyć?

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do 840 zł/25% za telefon/laptopa, wiele dodatkowych bonusów, do 250 GB ekstra

Czas trwania promocji: maksymalnie do 31 października br.

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Tydzień temu Pomarańczowi dawali „tylko” 168 złotych rabatu na wybrany sprzęt elektroniczny dostępny na orange.pl. Teraz upust jest wielokrotnie wyższy!

Orange obniża ceny Huaweia Matebook X Pro 2021 w wersji 16/256 GB o aż 840 złotych! To rewelacyjna obniżka cen! Tanieje też telefon OPPO Reno6 5G o nieco ponad 500 złotych. W obu przypadkach rabaty dostaniesz w abonamencie Orange. Promocja trwa tylko do 6 października br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

Plus 5G

Plus obchodzi dziś 25 urodziny! Z okazji swojego ćwierćwiecza zaprezentował szereg bonusów i różnych atrakcji dla swoich klientów. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak, to jesteś szczęściarzem!

Zwłaszcza, jeśli jesteś z Plusem od momentu jego powstania – takich klientów jest wciąż tylko nieco ponad 3000. Dla nich (a także dla jubilatów z 1 października) przeznaczono bezpłatny dostęp do Tidal na aż 25 miesięcy. To nie koniec – 10 klientów Plusa z najdłuższym stażem może liczyć na prezenty o łącznej wartości aż 25000 złotych!

>>>Promocja Plus<<<

Reklama
s20

Do końca października br. na nowych klientów na abonament – i przedłużających umowę/aneks – czeka też dodatkowy transfer 250 GB, z którego będzie można korzystać przez 3 miesiące. Inna promocja, tym razem nie tylko na abonament, ale też na kartę i mix, pozwoli na uzyskanie paczki 25 GB. Jej ważność trwa 30 dni lub do końca okresu rozliczeniowego i zależy od rodzaju posiadanej taryfy. Dodatkowo niektóre telefony (tym razem do 17 października br.) zostały przecenione o 25% – mowa o (Xiaomi) POCO i Samsungu.

>>>Promocja Plus<<<


Najlepsze promocje Mobile Vikings

Mobile Vikings

W tym tygodniu (a nawet całym miesiącu) tanieje internet mobilny Mobile Vikings. Kupisz go w przecenie -30%!

Promocja trwa do końca października br. Zamów ofertę mobilną wirtualnej sieci Mobile Vikings w tym miesiącu i zyskaj tańsze o 30% trzy pierwsze doładowania. Oferta operatora daje Ci aż 250 gigabajtów każdego miesiąca za 60 złotych, a teraz cena spada tymczasowo do zaledwie 42 złotych.

>>>Promocja Mobile Vikings<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plus.pl, mobilevikings.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *