Najlepsze promocje operatorów - tydzień 41 2021

Najlepsze promocje operatorów w najbliższych dniach są ściśle związane z premierą flagowców Xiaomi! Kup Xiaomi 11T lub 11T Pro i odbierz atrakcyjne prezenty!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na nowe oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do 603 zł na laptopa, automatyczny odkurzacz + ochronę ekranu lub zwrot 300 złotych

Czas trwania promocji: maksymalnie do 24 października br. lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub ofertę bez umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Pomarańczowi nie próżnują i reaktywują swoją cotygodniową wyprzedaż w ramach akcji „Oferta Tygodnia Orange”. Ile teraz możesz zyskać?

Kupując lapka Lenovo IdeaPad 3 będzie to maksymalnie aż 603 złotych! W tym tygodniu rabat udzielono także na Xiaomi Mi11 Lite 5G w mocnym wariancie 6/128 GB. W jego przypadku zyskasz do 168 złotych. Wysokość rabatu zależy od tego, czy kupisz sprzęt na abonament czy bez umowy. Promocja trwa jak zwykle tydzień, tj. do 13 października br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Xiaomi

Xiaomi 11T promocja

Stało się! W połowie tego tygodnia miała miejsce polska premiera Xiaomi 11T i Xiaomi 11T Pro. Smartfony z górnej półki są już dostępne w przedsprzedaży operatorów GSM – rzecz jasna z bonusami!

Kup Xiaomi 11T lub 11T Pro m.in. w Play, Plusie (także Plushu), T-Mobile czy Orange do 17 października br. i odbierz prezenty. W gratisie dostaniesz automatycznego odkurzacza-robota Xiaomi i ochronę wyświetlacza telefonu na 6 miesięcy! Pamiętaj tylko o tym, że liczba smartfonów jest ograniczona, nie czekaj więc do 17 października! Po udanym zakupie zarejestruj produkt na mi-home.pl/event/pelnia-mocy, aby skorzystać z przedsprzedażowej promocji Xiaomi!

>>>Promocja Plus<<<

>>>Promocja Play<<<

Reklama

>>>Promocja T-Mobile<<<


Najlepsze promocje Samsung

Samsung Galaxy A52s promocja

Swoje promocje ma też Samsung! Konkretnie Samsung Galaxy A52s 5G, za zakup którego otrzymasz 300 złotych zwrotu. Tak po prostu!

Promocja trwa do 24 października br. lub wyczerpania puli zwrotów. Gdzie jest oferowany Samsung Galaxy A52s 5G na takich warunkach? Choćby w Play, Plusie, Plushu, T-Mobile czy Orange. Kup go tam, gdzie znajdziesz najlepszą dla siebie ofertę! Nasi operatorzy GSM udostępniają ten telefon za symboliczną złotówkę.

>>>Promocja Plus<<<

>>>Promocja Play<<<

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, mi-store.pl, samsung.com.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *