Najlepsze promocje operatorów - tydzień 42 2021

Najlepsze promocje operatorów w tym tygodniu to z pewnością okazje Orange. Pomarańczowi obniżają ceny wybranych smartfonów tylko na kilka dni. Skuś się na rabat -2500 złotych!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do 2496 zł na smartfona lub drukarkę do zdjęć w prezencie

Czas trwania promocji: maksymalnie do 26 października br. lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Zawsze podkreślaliśmy, że Pomarańczowi potrafią przecenić swój sprzęt i to naprawdę mocno. Rabat -300, -600, -900 złotych? To dużo, ale jednocześnie mało w porównaniu do najnowszego upustu na orange.pl!

Orange obniża ceny Samsunga Galaxy Z Fold3 5G o 2496 złotych! Taki rabat dostaniesz tylko na stronie internetowej www tego operatora w ramach abonamentu Plan 80 i Orange Love. Dodatkowo do flagowego Samsunga dostaniesz bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds Pro+! Tanieje też inny Samsung (Galaxy S21+ 5G), ale „tylko” o niecałe 100 złotych. Promocyjne ceny trwają tylko do 20 października br.!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus i Plush

Plush 5G

Zieloni nie obniżają w tym tygodniu cen, za to oferują prezent do jednego z telefonów. Chodzi o atrakcyjnego Xiaomi Mi 11 Lite 5G.

Reklama

Kup go w abonamencie Plusa lub Plusha i odbierz kod, którego wykorzystasz do mi-home.pl. Po jego realizacji dostaniesz w prezencie drukarkę do zdjęć Xiaomi! Ceny telefonu wynoszą złotówkę w najkorzystniejszych abonamentach Plusa i Plusha. Promocja trwa do 26 października br. lub wyczerpania zapasu kodów Xiaomi.

>>>Promocja Plus<<<

>>>Promocja Plush<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plushbezlimitu.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *