Najlepsze promocje operatorów - tydzień 44 2021

Które to najlepsze promocje operatorów w ostatnim czasie? Przed Wami lista największych okazji dostępnych na przełomie października i listopada br.!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do 851 zł na smartfona, ubezpieczenie ekranu w prezencie lub więcej GB

Czas trwania promocji: wycofania lub do maksymalnie do 7 listopada br. lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Co i ile zyskasz w tym tygodniu (najbliższe 7 dni) u Pomarańczowych? Rabaty przekraczają 800 złoych!

I to sporo przekraczają – kup na orange.pl Samsunga Galaxy S21 Plus 5G i zaoszczędź aż 851 złotych! To wszystko w abonamencie Orange. W Orange LOVE rabat wynosi -816 złotych.

Orange oferuje też tańszego vivo V21 5G. Cena zostaje obniżona o 192 złote. Promocja trwa tylko do 3 listopada br. Dokonaj zakupu jeszcze dzisiaj!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Play

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Fold3

Atrakcyjny bonus w Play od Samsunga! Załap się na Galaxy Z Fold3 5G lub Galaxy Z Flip3 5G w promocji, a zyskasz ochronę cennego i elastycznego ekranu AMOLED.

Reklama

Nie musimy chyba pisać ile kosztuje naprawa takiego wyświetlacza… Lepiej dmuchać na zimne i go ubezpieczyć! A po co masz płacić za polisę, skoro teraz dostaniesz darmowe ubezpieczenie ekranu Samsunga Galaxy na cały rok! Wystarczy, że kupisz jednego z wymienionych wyżej Samsungów, aby mieć problem z ochroną ekranu z głowy! Promocja trwa do 7 listopada br. lub wyczerpania zapasów.

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje nju mobile

nju mobile nowy abonament

To Ci niespodzianka! nju mobile wprowadza nowy/stary abonament, a więc spore odświeżenie swojej oferty postpaid. Co teraz zyskasz w abonamencie nju po liftingu?

Każdy abonament – i internet mobilny – nju mobile będzie oferowany w tej samej cenie, ale z większym pakietem GB. Na przykład dotychczas w pakiecie za 29 złotych było to 10 GB na start i 30 GB w promocji za staż po 2 latach. Teraz jest to odpowiednio 20 i 60 gigabajtów! Promocja obejmuje także dotychczasowych klientów nju. Oferta nie jest tymczasowa, lecz wprowadzona na stałe. Super!

>>>Promocja nju mobile<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, njumobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *