Najlepsze promocje operatorów - tydzień 45 2021

Okres przedświąteczny już nadszedł, a wraz z nim liczne promocje i wyprzedaże! Zobacz na nasze najlepsze promocje operatorów komórkowych z prezentami pod choinkę!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: drugiego smartfona lub TV w prezencie za 1 zł, rabat na abonament, 100-300 GB ekstra lub darmowy Canal+ Online nawet na 12 miesięcy

Czas trwania promocji: wyczerpania zapasów lub maksymalnie do 3 stycznia 2022

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Promocje świąteczne Orange

Święta idą! Przynajmniej w Orange, które przygotowało już na początku listopada br. szereg atrakcji. Co dostaniesz?

Choćby drugiego smartfona w prezencie za złotówkę (co miesiąc opłacasz w abonamencie tylko pierwszy telefon), a także 300 GB na 3 miesiące. Mało? To jeszcze nie wszystko!

W Orange LOVE również dostaniesz 300 GB, a do tego telewizor lub smartfona za 1 złoty. Ekstra transfer jest też dostępny dla przedłużających umowę – w ten sposób zyskasz też 1 miesiąc abonamentu za 0 złotych, wystarczy tylko dokonać formalności online. Pomarańczowi dają też rabat -20 złotych na kolejne karty SIM w abonamencie. Dopiero listopad, a już tyle prezentów od Orange! Promocja 300 GB trwa do początku stycznia 2022, reszta zapewne do wyczerpania zapasów.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Play

Świąteczne promocje Play

W Play czeka na Ciebie promocja chińskiego vivo. Kup jednego ze smartfonów vivo, a zyskasz darmowy Canal+ Online.

Reklama

W zależności od modelu smartfona, darmowa subskrypcja może trwać 3-12 miesięcy! Nie zwlekaj z decyzją, bowiem promocja trwa maksymalnie do 30 listopada br. lub wyczerpania zapasów. Telefony objęte promocją to m.in. vivo V21 5G i vivo X60 Pro 5G.

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Plush

Plush 5G

Plush sam w domu brzmi bardzo znajomo! A po zapoznaniu warunków promocji jeszcze lepiej!

W tej świątecznej promocji operatora GSM dostaniesz 100 GB ekstra i to na całą umowę z Plushem! A ta może być bezterminowa, bo takimi również ofertami dysponuje Plush. Dodatkowe 100 gigabajtów przyda się, gdy skończy się standardowy transfer GB. Znakomita okazja dla Ciebie i Twoich najbliższych!

>>>Promocja Plush<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, plushbezlimitu.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *