Najlepsze promocje operatorów - tydzień 50 2021

Kończy się okrągły, bo 50-ty tydzień 2021 roku! To okres przedświąteczny, gdzie także sieci GSM przygotowały prezenty pod choinkę. Jakie są najlepsze promocje operatorów?

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do 384 zł na sprzęt, rabat 100 zł na abonament lub 20 zł na internet mobilny

Czas trwania promocji: najpóźniej do 31 grudnia 2021

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub internet mobilny no limit GB


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

W Orange trwa Oferta Tygodnia Orange. Ile teraz zaoszczędzisz u Pomarańczowych?

Niemal 400 złotych, a dokładniej 384 złote – tyle wynosi rabat na laptop marki Lenovo. O ponad 100 złotych taniej też Xiaomi Redmi Note 10S 6/128 GB. Niższe ceny dostaniesz w abonamencie oraz Orange LOVE. Promocja trwa tylko do 15 grudnia br.!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje lajt mobile

lajt mobile promocja

W lajt mobile opłaca się zapraszać znajomych i przyjaciół! Ta wirtualna sieć GSM nagradza teraz swoich klientów, którzy zaproszą do lajta kolejną osobę.

Operator daje aż 100 złotych rabatu na abonament temu, kto zaprosi do sieci swojego znajomego. Wystarczy, że ten opłaci pierwszą fakturę, która zostanie zaksięgowana na koncie lajt mobile. Wówczas lajt nagrodzi zapraszającego rabatem -100 złotych rozbitym na 10 miesięcy (10x 10 złotych). O tyle będziesz miał obniżone rachunki przez niemal cały rok! Promocja trwa do końca grudnia br.

Reklama

>>>Promocja lajt mobile<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile promocja

Do końca roku możesz też skorzystać z oferty świątecznej T-Mobile. Różowi obniżają cenę jednego ze swoich internetów mobilnych.

Chodzi o pakiet bez limitu danych GB za 110 złotych. Zamów go teraz, a będziesz za niego płacił tylko 90 złotych miesięcznie! Transfer organizowany jest w technologii 4G/LTE. Razem z umową dostaniesz też odpowiedni router ZTE lub Alcatel i opaskę fitness Xiaomi Mi Band 6 w prezencie! Promocja trwa do 31 grudnia br.

>>>Promocja T-Mobile<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, lajtmobile.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *