Najlepsze promocje operatorów - tydzień 09 2022

Przedstawiamy najlepsze promocje operatorów w najbliższych dniach! Lepsze ceny, prezenty, dodatki, darmowe abonamenty - wszystko to w naszym zestawieniu promocji!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: atrakcyjne zestawy Xiaomi w supercenie, Realme GT 2 Pro z prezentem lub 3 miesiące abonamentu za 0 zł

Czas trwania promocji: do 16.03.2022 lub wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

W Orange trwa Oferta Tygodnia Orange zwana teraz Xiaomi Week. Nie wiadomo, jak długo potrwa ani nawet czy to jednorazowa akcja. Ale co w niej dostaniesz właśnie teraz?

Smartfony i produkty Xiaomi w supercenach! Takie telefony, jak Xiaomi 11 Lite 5G NE czy Xiaomi Redmi Note 9 Pro kupisz w abonamencie 5G za 0 złotych, a będziesz je spłacał w ratach 0%! Wybierz mądrze, a w jednym abonamencie otrzymasz nie jedno, lecz aż dwa urządzenia marki Xiaomi!

>>>Promocja Orange<<<

Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile abo

W T-Mobile uruchomiono przedsprzedaż Realme GT 2 Pro! Telefon dostępny jest w nieskończonym abonamencie T-Mobile!

Różowi oferują go z prezentem – dostaniesz teraz do Realme GT 2 Pro tablet Realme Pad gratis! Cały sprzęt dostępny jest w abonamencie z nielimitowanymi GB. Promocja trwa tylko do 16 marca br.

Reklama

>>>Promocja T-Mobile<<<

Za to ta promocja trwa do jej wycofania! Można powiedzieć, że Różowi szaleją. Dostaniesz teraz aż 3 miesiące darmowego abonamentu T-Mobile. Jak?

Wystarczy, że przeniesiesz swój nr telefonu komórkowego, a zyskasz darmowy kwartał T-Mobile – abonament telefoniczny za 0 złotych przez 3 miesiące! Promocja dotyczy ofert S, M oraz L.

>>>Promocja T-Mobile<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, t-mobile.pl.

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *