Najlepsze promocje operatorów - tydzień 13 2022

Przedstawiamy najlepsze promocje operatorów GSM na początek kwietnia 2022! Niektóre kończą się po weekendzie - skorzystaj z nich już dziś!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: Samsung Galaxy A13 za darmo lub zwrot gotówki do 550 zł za zakup urządzenia Samsung

Czas trwania promocji: maksymalnie do 13.04.2022

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Play

Samsung promocja

Końcem marca br. Samsung Polska wrócił do ulubionej promocji tysięcy Polaków, a więc do akcji Zwrot! Dostaniesz w niej zwrot gotówki za zakup urządzenia objętego promocją. Ile dokładnie?

Nawet 550 złotych w przypadku smartwatcha Samsung Galaxy Watch 4 Classic! Nieco mniej – dokładnie 400 złotych – Koreańczycy oferują w przypadku Galaxy Watch 4. Promocja trwa do 10 kwietnia br. w Play, Plusie, T-Mobile i Orange. Nie zapomnij o rejestracji produktu na stronie www producenta i załączeniu dowodu zakupu!

>>>Promocja Play<<<

Jeszcze tylko dosłownie kilka dni trwa promocja Zwrot z Samsungiem Galaxy A52s 5G i bezprzewodowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds 2. W ich przypadku cashback wynosi odpowiednio 200 i 250 złotych. Promocja trwa tylko do 3 kwietnia br.! I ten sprzęt znajdziesz w ofercie Wielkiej Czwórki, czyli największych operatorów GSM w Polsce.

Reklama

>>>Promocja T-Mobile<<<

Najlepsze promocje T-Mobile

najlepsze promocje operatorów

W T-Mobile możesz też postarać się nie tylko o zwrot Samsung Cashback, a o… darmowego smartfona producenta! Jak to możliwe?

W promocji trwającej do 13 kwietnia br. Różowi oferują Samsunga Galaxy S21 FE 5G do którego dorzucają w gratisie drugiego smartfona! Samsung Galaxy A13 4/64 GB jest wart 849 złotych, ale w T-Mobile dostaniesz go w prezencie! Z promocji skorzystasz jeśli wybierzesz Galaxy S21 FE 5G w abonamencie T-Mobile Oferta Nielimitowana M lub Oferta Nielimitowana L z nieskończonym internetem w telelefonie!

>>>Promocja T-Mobile<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, plus.pl, t-mobile.pl.

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *