Najlepsze promocje operatorów - tydzień 18 2022

Za nami już niemal połowa maja, a operatorzy prześcigają się w wiosennych promocjach! Gdzie oferowane są najlepsze promocje operatorow?

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat/zwrot do 400 zł na smartfona lub voucher do 350 zł lub rabat na abonament -10 zł miesięcznie

Czas trwania promocji: maksymalnie do 31.05. 2022 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange promocja

Kolejny raz Orange wrócił do swojej promocji. Przez następne kilka dni tanieje Samsung Galaxy A53 5G. O ile?

Dokładnie o 350 złotych! Pomarańczowi bardzo obniżają miesięczne raty w swojej ofercie bez umowy (abonamentu), ale i w abonamencie kupisz go taniej. W tym przypadku wysokość rabatu wyniesie -294 złote. Promocja trwa do 18 maja br. lub wyczerpania puli zapasów smartfona Galaxy A53 5G.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plus

OPPO Logo

Trwa wiosenna wyprzedaż OPPO w Plusie! Dostaniesz w niej nie tylko smartfony w atrakcyjnych cenach, ale również prezenty.

Kup OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G lub OPPO Reno5 Z 5G i odbierz voucher na adidas.pl o wartości odpowiednio 350 lub 250 złotych! W przypadku modelu Reno5 Z 5G nie dostaniesz vouchera, lecz namiot plażowy sygnowany marką OPPO. Oferta ważna jest do końca maja br.

>>>Promocja Plus<<<

Reklama
Plus 5G

Do końca maja (lub wyczerpania zapasów) trwa także inna promocja w Plusie! Tym razem obejmuje ona smartfona vivo V23 5G z podwójnym aparatem do selfie.

Kup tego smartfona w Plusie i odbierz zwrot gotówki w wysokości 400 złotych! Wystarczy, że dokonasz zakupu, zarejestrujesz go w promocyjnym formularzu, a na adres e-mail otrzymasz czek BLIK. Wypłacisz go w najbliższym bankomacie!

>>>Promocja Plus<<<


Play promocja abonament

Kolejny bonus tym razem od Play obniża cenę nie telefonu, lecz abonamentu! Przynajmniej do końca maja br. załapiesz się na tańszą ofertę!

Niemal wszystkie abonamenty indywidualne Fioletowych (oprócz pakietów Oferta S i Oferta S+) tanieją o 10 zł każdego miesiąca! Aby załapać się na zniżkę, zamów abonament Play jeszcze w tym miesiącu!  Zaoszczędzisz dzięki niej w sumie 240 złote.

>>>Promocja Play<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plus.pl, play.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *