Najlepsze promocje operatorów - tydzień 19 2022

Jakie są najlepsze promocje operatorów GSM pod koniec maja? Czym nas zaskakują? Oto najlepsze wiosenne promocje w świecie GSM!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: smartwatcha marki Samsung w prezencie lub marki Huawei za 1 zł

Czas trwania promocji: maksymalnie do 29.05.2022 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Samsung

najlepsze promocje operatorów

Samsung wraca do promocji na wiosnę 2022! Kup Samsunga Galaxy S21 FE 5G i zyskaj prezent.

I to nie byle jaki prezent, bo Samsung Galaxy Watch 4 w gratisie! Promocja trwa tylko do 29 maja br. i jest dostępna m.in. w Plusie, Play, Orange oraz T-Mobile. Niektórzy z nich oferują tego atrakcyjnego smartfona z 5G już za złotówkę. Warto, tym bardziej, że taka okazja może się długo nie powtórzyć!

>>>Promocja Orange<<<

>>>Promocja Play<<<

Reklama

Najlepsze promocje Plus i Plush

Plus 5G

Zieloni wraz ze swoją submarką GSM Plush ABO oferują bardzo fajny smartfon – Huawei P50 Pocket ze składanym panelem dotykowym! Smartfon otwiera się jak klasyczny „telefon z klapką”, a po otwarciu ukazuje się Twoim oczom ekran OLED 6,90 cala! Teraz dostaniesz go w promocji.

Kup go w Plusie lub Plushu i odbierz smartwatcha marki Huawei Watch GT 3 Elegant (wersja 42 mm) za symboliczne 1 złoty! Jest on wart około 1000 złotych, ale teraz u Zielonych dostaniesz praktycznie za darmo!

>>>Promocja Plus<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, samsum.com.pl, plus.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *