Najlepsze promocje operatorów - tydzień 3 2022

Jakie są najlepsze promocje operatorów GSM pod koniec stycznia? Czym nas zaskakują? Okazuje się, że m.in. promocja na Dzień Babci i Dziadka!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat lub zwrot do 500 zł na sprzęt

Czas trwania promocji: najpóźniej do 30 stycznia 2022 lub wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Pomarańczowi zrobili noworocznego psikusa i… przenieśli swoją cykliczną promocję z czwartku na wtorek. Od wtorku do poniedziałku kupisz przecenionego smartfona. Jakiego tym razem?

Mega Sale – dawna Oferta Tygodnia Orange – oferuje teraz wyprzedaż vivo V21 5G oraz vivo Y52 5G. Kupisz je teraz taniej o 360 złotych w abonamencie Orange! Nie ma co czekać, bo promocja trwa tylko do 24 stycznia br.

>>>Promocja Orange<<<

Orange korzystne raty

Orange promuje też telefony na Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Wśród nich są iPhone 8, OPPO A16, myPhone NOW eSIM i realme C11. Jednorazowa opłata startowa to 0 złoty, a spłacasz je w 24 nieoprocentowanych ratach. W dodatku w abonamencie Orange jest taniej niż w przypadku oferty bez umowy!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Samsung

Plus promocja

U Samsunga dwie promocje ważne niemal do końca tego miesiąca! Co w nich dostaniesz?

Kup Samsunga Galaxy Watch 4 lub słuchawki Galaxy Buds 2 i zgarnij Zwrot! W zależności od wybranego modelu wyniesie on od 200 do maksymalnie 500 złotych. Promocja dostępna jest m.in. w Orange, T-Mobile, Play i Plusie i trwa do 30 stycznia br. lub wyczerpania zapasów.

Reklama

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

Najlepsze promocje operatorów

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Czy zadbałeś już o seniorów w swojej rodzinie? NIE? No to masz na to okazje – T-Mobile obniża ceny telefonów na Dzień Babci i Dziadka!

Różowi obniżają opłaty startowe wybranych telefonów komórkowych. Wśród nich są Xiaomi Redmi 10 5G, Motorola Moto E40, Maxcom MM334 4G, a także Nokia 6300 4G. Rabat wynosi -50 złotych na start (w przypadku Nokii -30 złotych).

>>>Promocja T-Mobile<<<

T Mobile nowy abonament

Mało tego – T-Mobile obniża cenę Redmi Note 10 Pro w swoim nowym abonamencie! Wybierz Ofertę Nielimitowaną L i zgarnij rabat na tego nowoczesnego smartfona!

Ów rabat wynosi dokładnie -500 złotych – tyle zaoszczędzisz tylko do 30 stycznia br. T-Mobile Polska o tyle redukuje całkowity koszt tego smartfona w abonamencie, w którym internet nie tylko się nie wyczerpuje, ale też nie zwalnia. Musisz go mieć!

>>>Promocja T-Mobile<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plus.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *