Najlepsze promocje operatorów - tydzień 6 2022

Jakie są najlepsze promocje operatorów na Walentynki? Takie, w których dostaniesz drugiego smartfona po znacznej zniżce albo inny prezent dla drugiej połówki! Zobacz sam!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na najnowsze oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: zwrot do 3000 zł za obecny telefon, słuchawki lub pod podarunkowy w prezencie

Czas trwania promocji: najpóźniej do 10 marca 2022 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Play

Play promocja

Walentynki w Play będą w tym roku szczególnie udane! Fioletowi oferują bowiem pakiety duet z 2 numerami i 2 takimi samymi smartfona po przecenach. Ile wynoszą rabaty w Play na Walentynki?

To zależy od wybranego zestawu, ale jeśli wybierzesz ofertę z 2x Motorola Edge 20 lite 5G, to rabat w tym przypadku wyniesie aż 960 złotych! Nie masz na co czekać – promocja trwa tylko przez kilka dni, tj. do 16 lutego br. Po tym terminie Play wraca do standardowych cen.

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Samsung

Galaxy S22

Już są! Najnowszy Samsung Galaxy S22, Galaxy S22 Plus i najlepiej wyposażony z nich Galaxy S22 Ultra! Flagowe Samsungi najnowszej generacji dostępne są w przedsprzedaży, oczywiście m.in. u naszych operatorów GSM

>>>Promocja Play<<<

Co dostaniesz w bonusie? Bezprzewodowe słuchawki marki Samsung Galaxy Pro oraz zwrot do 3000 złotych! Jak to możliwe? Skorzystaj z samsungowego programu Odkup, w którym odsprzedaż mu swojego starego smartfona. Koreańczycy wycenią go i maksymalnie zapłacą za niego 3000 złotych!

Reklama

>>>Promocja Plus<<<

Przedsprzedaż trwa do 24 lutego br. (Galaxy S22 Ultra) lub do 10 marca/wyczerpania zapasów.


Najlepsze promocje Plus

Orange promocja

Bardzo dobre warunki promocji na Walentynki ma też Plus. U Zielonych dostaniesz bon podarunkowy lub drugi telefon przeceniony aż o 50%!

Wybierz OPPO Reno 6 Pro lub Reno 6 i odbierz voucher Sephora o wartości 300/200 złotych! Możesz też zdecydować się na tańszego Samsung Galaxy A52 (niecałe 2 złote „na start”), do którego Samsung Galaxy A12 oferowany będzie za połowę ceny. Walentynkowa oferta dostępna jest w abonamencie Plusa.

Promocja na bony walentynkowe Sephora w Plusie trwa do końca lutego br.

>>>Promocja Plus<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, play.pl, samsung.com, plus.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *