Nowy abonament Orange 80 GB #Hello5G

Pomarańczowi wprowadzili nowe abonamenty, w tym topowego Orange 80 GB 5G! Dostaniesz w nich dużo internetu, a także zniżki na telefony i HBO BO!

Orange 80 GB

Co zyskasz: do 25 GB ekstra transferu na Mój Orange, rabat do -20 zł na HBO GO, 3 darmowe raty za telefon i 1 darmowy miesiąc abonamentu

Czas trwania promocji: do wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: abonament LTE lub 5G z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-ami i sporo transferu GB

Pomarańczowi zmienili w bieżącym tygodniu swój abonament! Dostarczają teraz więcej gigabajtów (także w specjalnej promocji), a także udzielają rabatu na HBO GO. Wow!

>>>Promocja Orange<<<

Najnowszy abonament Orange prezentuje się właśnie tak:

  • Plan 40 – 40 złotych miesięcznie, 5 GB LTE transferu
  • Plan 50 – 50 złotych miesięcznie, 12 GB LTE transferu
  • Plan 60 – 60 złotych miesięcznie, 25 GB 5G transferu
  • Plan 80 – 80 złotych miesięcznie, 80 GB 5G transferu

Jak widać, łatwo jest zapamiętać ceny poszczególnych pakietów. Transfery zostały znacznie powiększone, ale te wyżej wymienione nie zawierają jeszcze ekstra transferu z aplikacji! Uruchom dodatkowe GB w Mój Orange i zyskaj do abonamentów odpowiednio 1, 12, 25 i 25 GB ekstra internetu! Do nowych Planów dobierzesz też telefon za 0 złotych. Możesz też liczyć na 3 darmowe raty za fona!

Reklama

Trzymasz się? To uważaj, bo Orange zapewnia też zniżkę na HBO GO w dwóch topowych abonamentach 5G. Wybierz Plan 60 lub Plan 80 i płać mniej o 5 lub odpowiednio 20 złotych za HBO GO miesięcznie!

Uff! Trochę tych nowości jest, a to jeszcze nie koniec. Przy okazji zamów nowy abonament Orange online na orange.pl i nie płać przez pierwszy miesiąc!

Źródło zdjęć: Orange

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *