Przedsprzedaż Huawei Mate 40 Pro 5G w Play - świetny prezent w gratisie!

Do 11 listopada br. trwa przedsprzedaż topowego Huaweia Mate 40 Pro. Oprócz świetnych warunków i genialnego smartfona, otrzymasz prezent warty 850 złotych!

Co zyskasz: bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds Pro gratis

Czas trwania promocji: do 11.11.2020

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: Huaweia Mate 40 Pro, nielimitowane minuty, wiadomości SMS, MMS, transfer 70 GB

Nie musisz być fanem Huaweia, żeby spodobał Ci się najnowszy flagowiec Mate 40 Pro! I to mimo braku zainstalowanych usług Google (GMS). Ten fon pożera inne modele swoją mocą i aparatem!

Huawei Mate 40 Pro 5G został obdarzony najnowszym i najmocniejszym układem Huaweia – Kirinem 9000. To ośmiordzeniowa jednostka taktowana zegarem 3,13 GHz! To istny potwór, który dzieli i rządzi w Benchmarkach. Chińczycy nie zapomnieli w telefonie o aparacie Leica, który firmuje jego flagowce z serii P i właśnie bardziej biznesowej Mate. Topowy Mate 40 Pro ma jeden z najlepszych aparatów na rynku!

Właśnie trwa jego przedsprzedaż w Play. Fioletowi chcą za niego minimum 379 złotych „na start” w abonamencie Solo L. Za 275 złotych miesięcznie otrzymasz nie tylko usługi no limit i tego niezwykłego super smartfona, ale też prezent!

Są nim słuchawki Huawei Freebuds Pro. Otrzymasz je za darmo w przedsprzedaży, która trwa do 11 listopada br. Ich wartość wynosi około 850 złotych! Kup Mate’a 40 Pro w Play i zyskaj je za darmo!

Reklama

>>>Przedsprzedaż Huawei Mate 40 Pro w Play<<<

Źródło zdjęć: play.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *