Abonament telefoniczny w duecie - idealne rozwiązanie dla ciebie i bliskiej Ci osoby

Abonament telefoniczny w duecie to nie tylko większa wygoda dzięki połączeniu dwóch numerów, a co za tym idzie opłacaniu tylko jednego rachunku zamiast dwóch. To też spora oszczędność dla Twojej kieszeni!

Abonament telefoniczny w duecie – idealne rozwiązanie dla ciebie i bliskiej ci osoby

Telefon w obecnych czasach stanowi nie tylko przydatne, ale w praktyce zwykle niezbędne urządzenie towarzyszące nam w codziennym życiu. Posiadanie go oznacza możliwość błyskawicznego kontaktu z bliskimi bądź pracodawcą, dostęp do internetu, a w przypadku smartfonów – dostęp do setek niezwykle użytecznych aplikacji. Pomimo tego, że zaledwie dwie dekady temu były nowością i luksusem, na który pozwolić mogli sobie nieliczni – dziś ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez nich.

Zobacz teżabonament rodzinny 3 karty SIM 

Ze względu na ogromny popyt, operatorzy sieci komórkowych prześcigają się kuszeniu klientów jak najkorzystniejszymi ofertami. Jedną z ciekawszych opcji pozwalających zaoszczędzić nieco gotówki, jest abonament w duecie – pozwalający na uzyskanie korzystniejszych warunków umowy przy wzięciu abonamentu na dwa numery jednocześnie. W tym artykule przyjrzymy się tej ofercie bliżej, porównując najciekawsze z nich. Podane tu informacje zgodne są ze stanem z dnia 25.04.2021.

Play

Play rabat 50 procent

Play, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych sieci komórkowych w Polsce, przygotowała trzy różnorodne pakiety dla osób decydujących się na abonament w duecie. Każda z ofert wiąże się z nielimitowanymi połączeniami oraz SMSami. Ponadto zawarty w nich jest dostępem do telewizji Play Now oferującej ponad 20 kanałów telewizyjnych oraz biblioteki filmów i seriali na żądanie, a także 3-miesięczny dostęp do TIDAL. Opłata aktywacyjna wynosi 35 zł za każdym numer.

Duet M

Duet M to koszt 55 zł (45 zł w promocji) za pierwszy i od 25 zł za drugi numer miesięcznie. Każdy z numerów otrzymuje 40 GB internetu (5,83 GB możliwe do wykorzystania w roamingu UE). 

>>>Szczegóły Oferty Play<<<

Duet L

Duet L to koszt 75 zł (65 zł w promocji) za pierwszy numer oraz od 25 zł za drugi. Oferta zbliżona jest do duetu L z tą różnicą, że dostajemy aż 140 GB internetu dla każdego numeru (7,94 GB możliwe do wykorzystania w roamingu UE).

Duet Homebox

Duet Homebox to nielimitowany internet – zarówno w telefonie, jak i w domu, na przykład na komputerze. W przypadku telefonów następuje spadek prędkości po przekroczeniu 140 GB (liczone osobno dla każdego z telefonów), natomiast przy internecie domowym po przekroczeniu 150 GB. Do wykorzystania w roamingu UE bez dodatkowych opłat jest 7,94 GB. 

Plush

Abonament Plush 5G

Plush oferuje cztery wersje abonamentu – jedną na czas nieokreślony, dwie na okres 24 miesięcy oraz specjalny abonament internetowy. W duecie miesięczne opłaty każdego z numerów są mniejsze o 5 zł niż w przypadku standardowej oferty. Pierwsze trzy umowy charakteryzują się nieograniczonymi rozmowami oraz SMSami, a także nielimitowanym dostępem do aplikacji Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp. Oznacza to, że internet zużyty w tych aplikacjach nie jest odejmowany od podstawowego pakietu internetowego. Aktywacja abonamentu w każdej z umów wynosi 0 zł. Abonenci nie są zmuszeni wybierać dwóch tych samych umów – istnieje możliwość dowolnego ich dobrania.

>>>Oferta Plush<<<

Umowa na czas nieokreślony

Umowa na czas nieokreślony to koszt 20 zł miesięcznie za numer. Abonenci dostają do dyspozycji 15 GB internetu w pakiecie podstawowym oraz darmowe social media. Limit internetu dostępnego w pakiecie podstawowym zwiększa się wraz z czasem trwania umowy – po 12 miesiącach – 20 GB.

Ponadto abonenci zyskują darmowy dostęp do usługi HBO GO na okres jednego miesiąca, z możliwością przedłużenia na kolejny okres w cenie 20 zł/miesiąc, oraz 90-dniowy darmowy okres użytkowania aplikacji TIDAL, z możliwością przedłużenia w cenie 19,99 zł/miesiąc.

Umowa na okres 24 miesięcy

Umowa na okres 24 miesięcy to koszt 20 zł na miesiąc za numer, 20 GB internetu w pakiecie podstawowym, a także darmowy miesiąc użytkowania usługi HBO GO.

Osoby przenoszące numer z innej sieci mogą liczyć na pierwsze 4 miesiące za 0 zł.

Umowa na okres 24 miesięcy – wyższy wariant

W tym wariancie miesięczny abonament za numer wynosi 45 zł. Pakiet podstawowy internetu wynosi 60 GB.

Umowa ta wiąże się z miesięcznym, darmowym dostępem do usługi HBO GO oraz darmowym dostępem do usługi „TIDAL Premium” przez cały okres trwania umowy.

Reklama

Osoby przenoszące numer z innej sieci dostają pierwsze cztery miesiące za 0 zł.

Abonament internetowy – umowa na czas nieokreślony

Koszt tego abonamentu to 25 zł miesięcznie. Rozmowy kosztują w nim 29 gr/min, a SMS-y i MMS-y 19 gr.

Początkowa ilość dostępnego internetu to 40 GB, jednak rośnie ona z czasem — po 6 miesiącach jest to 60 GB, a po 12 miesiącach 80 GB.

Ponadto abonent uzyskuje dostęp do usługi HBO GO na jeden miesiąc oraz do usługi TIDAL na 90 dni.

NJU

nju mobile 20 GB

Operator NJU przygotował trzy oferty dostępne dla duetów. Każda z nich cechuje się darmowymi połączeniami oraz SMSami. Ilość dostępnych GB zwiększa się wraz z czasem trwania umowy, a pakiet internetowy jest jeden, łączny dla dwóch osób. Wszystkie umowy zawierane są na czas nieokreślony.

Wariant 19+9 zł

W tym wariancie comiesięczna opłata abonamentowa wynosi 19 zł dla pierwszego numeru i 9 zł dla drugiego. Pakiet internetu to 1 GB na początku umowy, 2 GB po pół roku, 2,5 GB po roku i 3 GB po 3 latach. 1 GB z pakietu możliwe jest do wykorzystania w roamingu UE.

>>>Oferta nju mobile<<<

Wariant 29+9 zł

Opłata abonamentowa wynosi 29 zł dla pierwszego numeru i 9 zł dla drugiego. Pakiet internetu to 10 GB na start, 20 GB po pół roku, 25 GB po roku i 30 GB po dwóch latach. 3,39 GB z pakietu internetowego można wykorzystać w ramach roamingu UE.

Wariant 39+9 zł

Opłata abonamentowa wynosi 39 zł dla pierwszego numeru i 9 zł dla drugiego. Dostępny internet to 20 GB w momencie podpisania umowy, 40 GB po pół roku, 50 GB po roku i 60 GB po dwóch latach.

Lajt Mobile

lajt mobile abonament rodzinny

Abonamenty oferowane przez Lajt Mobile są zawierane na czas nieokreślony. Wszystkie je charakteryzują darmowe połączenia oraz SMS-y, jeśli jednak przekroczysz 50 min/50 SMS lub wykorzystasz więcej niż 1 GB w roamingu UE, wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 20 zł w danym miesiącu. 

Lajt Duet nr 1

24,99 zł za pierwszą kartę oraz 19,99 zł za drugą. Pakiet internetu 30 GB, z możliwością wykorzystania 2,99 GB w roamingu UE.

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<

Lajt Duet S

Koszt pierwszej karty to 15,99 zł, a drugiej 13,99 zł. W pakiecie dostępny jest 1 GB internetu.

Lajt Duet M

19,99 zł za pierwszą kartę i 16,99 zł za drugą. Internet 10 GB, w roamingu 2,39 GB.

Lajt Duet MEGA

44,99 zł za pierwszą kartę oraz 39,99 zł za drugą. Internet podzielony jest na dwa pakiety, dzienny oraz nocny. W tym pierwszym dostępne jest 100 GB, a w drugim 200 GB. Do wykorzystania w roamingu jest 5,38 GB.

Źródło zdjęć: pixabay

Autor: Wojciech Płuciennik

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *