Najlepszy abonament rodzinny - 3 karty SIM Kwiecień 2024

Jaki jest najlepszy abonament rodzinny? Oczywiście taki, który nie jest drogi, dostajesz sporo rabatów, a także b. dobre warunki umowy! Takie właśnie oferuje nju, Virgin, Premium, lajt oraz Plush.

Najlepszy abonament rodzinny

Najlepszy abonament rodzinny w telefonii komórkowej to taki, w którym naturalnie najwięcej zaoszczędzisz. Dokładając kolejne numery do podstawowego rachunku obniżasz tym samym ich ceny jednostkowe. Skoro tak, to grzech z takiej oferty nie skorzystać!

Wyobraź sobie, że w trójkę korzystacie z usług jednego operatora. I to nieważne, czy w tej trójcę jesteś Ty, Twoja narzeczona i brat, czy rodzice. A gdyby tak połączyć się w jeden abonament rodzinny? W końcu oznacza to oszczędność dla każdej osoby! A nawet jeśli Twoi domownicy czy inni bliscy są w innej sieci GSM, to przecież bardzo łatwo można przenieść numer do jednego operatora, a później wybrać najlepszy abonament rodzinny.

A najlepszy oznacza – jak już we wstępie podkreśliliśmy – najtańszy abonament rodzinny, a więc z kilkoma kartami SIM. Już za dwa numery (często przez operatorów pakiety nazywane „duetami” lub „dla par”) dostaniesz rabat, ale skupmy się tym razem na trzech numerach, choć oczywiście możesz zamówić ich więcej w ramach jednego rachunku.

Abonament rodzinny – porównanie1. nju mobile – trio


W nju mobile od paru miesięcy możesz dobrać do pojedynczego rachunku nie jeden, a dwa dodatkowe numery!

1 karta SIM – 29 złotych

2 karta SIM – 9 złotych

3 karta SIM – 19 złotych

Łączny rabat to -30 zł!

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 20 GB (w tym 5,62 GB w UE) do podziału

Sieć nju oferuje 3 różne pakiety trio w zależności od wybranego pakietu. My wybraliśmy tego za 29 złotych, bo nie jest najdroższy, a znacznie lepszy od tego tańszego. Taki „złoty środek”, z którego będziesz zachwycony! 29 razy 3 numery daje nam 87 złotych, ale w osobnych abonamentach. Wybierając 3 numery w trio nju mobile, dostaniesz rabat -10 złotych na trzeci numer i aż -20 złotych na drugi! W sumie zaoszczędzisz aż 30 złotych każdego miesiąca! Umowa trwa bezterminowo. Nie musisz martwić się zbytnio paczką 20 GB do podziału na 3 numery, bo transfer rośnie ze stażem nawet do 60 GB! Operator da Ci też w pełni darmowy roaming UE. To najlepszy abonament rodzinny i w dodatku najtańszy!

W sumie abonament rodzinny nju mobile w tej konfiguracji kosztuje 57 złotych. Trio nju da Ci aż -34,5% rabatu!

>>>Szczegóły Oferty nju mobile<<<


2. Virgin Mobile dla rodziny


W Virgin Mobile dostaniesz możliwość utworzenia nawet 5-osobowej grupy w ramach jednego abonamentu. Kolejne karty SIM są tańsze o -50%!

1 karta SIM – 29,00 złotych

2 karta SIM – 14,50 złotych

3 karta SIM – 14,50 złotych

Łączny rabat to -29 zł!

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 30 GB (w tym 3,21 GB w UE)

Tak! Pierwszy i główny numer kosztuje niezmiennie 29 złotych (pakiet Plan_24M), a kolejne numery są tańsze o połowę. W rezultacie łączny rabat na miesiąc dla trojga użytkowników to aż 29 złotych! Tylko w nju mobile otrzymasz jeszcze większe rabaty, ale to różnica tylko jednej złotówki. Virgin Mobile da Ci nielimitowane usługi komórkowe, także w roamingu Unii Europejskiej. Dostaniesz też bardzo dużo GB. W przeciwieństwie do innych ofert z naszego zestawienia, w tym przypadku umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy.

W sumie abonament rodzinny Virgin Mobile kosztuje 58 złotych. Przyznany rabat na całą trójkę wynosi -33,3%.

>>>Szczegóły Oferty Virgin Mobile<<<


3. Premium Mobile – Freedom Pack


Wirtualny Premium Mobile oferuje parę rozwiązań dla duetów, ale dla rodzin (3 karty SIM) tylko jedną. Ile tym razem zyskasz gotówki?

1 karta SIM – 19,76 złotych

2 karta SIM – 19,76 złotych

3 karta SIM – 19,76 złotych

Łączny rabat to -10 zł!

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane (osobno płatne dla 3 karty SIM)

Internet – 20 GB (10 GB dla 3 karty SIM)

Tym razem Premium Mobile nie daje rabatów na kolejne numery (jak np. robi to nju mobile), lecz obniża cenę za całość – w sumie o 10 złotych. „Dycha” mniej każdego miesiąca przekłada się na cenę 19,76 złotych za SIM-a, a więc w sumie 59,30 złotych za 3 numery. Tanio! Jest tylko jedno „ale” w postaci trzeciego numeru. O ile w 2 pierwszych jest to pakiet Freedom2 z nielimitowanymi usługami w kraju i 20 GB na „głowę”, to trzecia osoba będzie miała do dyspozycji 10 GB i brak MMS-ów bez limitów. Na szczęście umowa pozostaje bezterminowa.

W sumie abonament rodzinny Premium Mobile kosztuje 59,30 złotych. Przyznany rabat na całą trójkę wynosi -14,4%.

Reklama

>>>Szczegóły Oferty Premium Mobile<<<


4. lajt mobile – lajtDUET Nr 1


W lajcie masz jeszcze więcej pakietów rodzinnych do wyboru! Najwięcej możesz zaoszczędzić wybierając ofertę lajtDUET Nr 1, co sam operator lajt mobile określa swoim hitem. Zobaczmy.

1 karta SIM – 24,99 złotych

2 karta SIM – 19,99 złotych

3 karta SIM – 19,99 złotych

Łączny rabat to -10 zł!

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 20 GB (w tym 2,99 GB w UE)

Pierwszy numer kosztuje standardowe 24,99 złotych, ale kolejne są już tańsze o 5 złotych. Owszem, to nie jest aż taki duży upust w porównaniu do nju mobile, ale zauważ, że cena wyjściowa w lajt mobile jest nieco niższa. No dobra, ale co tu otrzymasz? Nielimitowane połączenia w kraju i 20 GB na – uwaga – każdą osobę, a nie do podziału na wszystkie! To spora zaleta lajt mobile. W sumie za 3 numery zapłacisz nie 74,97, a 64,97 złotych, a umowę podpisujesz na ile chcesz.

W sumie abonament rodzinny lajt mobile w tej konfiguracji kosztuje 64,97 złotych. Przyznany rabat na całą trójkę wynosi -13,3%.

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<


5. Plush Duet


Plush oferuje kilka wariantów abonamentu rodzinnego, nazywając go… duetem. Tyle, że w tym duecie możesz mieć od 2 do 5 numerów! Ciekawostka – możesz swobodnie mieszać pakiety w ofercie rodzinnej (mogą być różne dla każdej osoby), ba! Możesz też dobrać na dodatkowy numer internet mobilny Plusha!

1 karta SIM – 25,00 złotych

2 karta SIM – 25,00 złotych

3 karta SIM – 25,00 złotych

Łączny rabat to -15 zł!

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane (osobno płatne dla 3 karty SIM)

Internet – 25 GB

Wszystko fajnie, ale jak wygląda to cenowo? Żeby móc porównać Plusha z innymi, wzięliśmy pod uwagę 3 numery z tym samym pakietem Plush ABO 25 GB dla każdego. Zwykle kosztuje on 30 złotych, ale w rodzinie operator obniża ceny o 5 złotych dla każdego numeru. W sumie nie jest to najtańszy abonament rodzinny, ale dostaniesz bogatą ofertę dla całej trójki! Wspomniany transfer 25 GB rośnie do 35 GB, dostajesz też inne bonusy GB na YouTube i TikTok. Umowa na czas nieokreślony.

W sumie abonament rodzinny Plush w tej konfiguracji kosztuje 75 złotych. Przyznany rabat na całą trójkę wynosi -16,7%.

>>>Szczegóły Oferty Plush<<<

Źródło zdjęcia: pixabay

 

Ranking ofert na telefon komórkowy Październik 2023

Ranking internetu mobilnego – Październik 2023

Ranking najlepszy internet stacjonarny Październik 2023

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *