Najlepsze promocje operatorów - tydzień 4 2021

Powoli kończy się styczeń, ale okazji u operatorów GSM wciąż jest sporo. Nie bez znaczenia są rabaty wprowadzone z okazji Dnia Dziadka i Babci. Oto najlepsze promocje operatorów!

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon lub atrakcyjne prezenty warte >1000 złotych

Czas trwania promocji: do 28.01.2021 lub wyczerpania puli zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament lub telefon bez kosztów abonamentu

Najlepsze promocje na Dzień Babci i Dziadka

Orange logo

Jednym z operatorów z ofertą – a nawet ofertami – na Dzień Babci i Dziadka 2021 ma Orange.

Pomarańczowi oferują m.in. zestaw z dwoma telefonami w jednym abonamencie. Jeden z nich to smartfon Redmi 9A, a drugi to klasyczna komórka z klapką i fizycznymi przyciskami. Za całość nic nie musisz płacić, przynajmniej na początku. Telefony kosztują 0 złotych, a spłacasz je co miesiąc z abonamentem.

Możesz też skorzystać z innej oferty dla seniorów Orange. Podaruj swoim dziadkom myPhone’a HaloQ+ 4family, tym razem bez abonamentu. Kupisz go na raty lub w gotówce za 279 złotych. Skorzystaj z promocji i zyskaj smartbanda myPhone w prezencie! Monitoruje on m.in. puls, co jest idealną informacją dla osób starszych! Tym razem promocja trwa tylko do 28 stycznia br.

>>>Promocja Orange<<<


Play promocje na Swieta

Również fioletowi wprowadzają upusty na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Sięgają one w niektórych przypadkach nawet -20%!

Telefony oferowane są bez abonamentu. Możesz je kupić za gotówkę lub na 10 rat 0%. Co tanieje w Play? Np. Motorola Moto G8 Power z mocnym akumulatorem czy Redmi 9C NFC. Zaoszczędzisz z nimi odpowiednio 100 i 45 złotych. Wyprzedaż trwa prawdopodobnie do wyczerpania puli zapasów.

>>>Promocja Play<<<

Reklama

OPINIE O T MOBILE. LOGO

Rabaty na Dzień Dziadka i Babci w Orange i Play? T-Mobile nie może być gorszy! Jego oferta skupia się wokół abonamentu i telefonów bez umowy. Kupisz je w 12 ratach 0%! A jeśli chcesz nieco zaoszczędzić, to w abonamencie niektóre telefony są tańsze. Przykładowo – Nokia 2.3 kosztuje na dzień dobry nie 99, lecz tylko 1 złoty. Wolisz brak umowy czy niższe ceny? Różowi zadbali o wszystko!

>>>Promocja T-Mobile<<<


Najlepsze promocje Orange

LG Velvet promocja

Pomarańczowi w tym tygodniu szaleją! Zamiast jednego telefonu, przecenili kilka… Wszystkie od Xiaomi!

Mowa przede wszystkim o atrakcyjnym Xiaomi Mi 10T Pro, którego dostaniesz w cenie niższej o aż 480 zł! O tyle tanieją w sumie jego raty w dwuletnim abonamencie no limit. Pozostałe telefony od Xiaomi/Redmi nie są aż tak bardzo przecenione, ale wciąż możesz zyskać parę stów. Promocja trwa do 27 stycznia br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Samsung

Samsung Galaxy S21 premieraPrzypominamy o promocji z poprzedniego tygodnia! Wciąż trwa przedsprzedaż najnowszych Samsungów z serii Galaxy S21. Kupisz je z prezentami gratis tylko do 28 stycznia br. Więcej szczegółów tutaj.

Źródło zdjęć: pixabay.com.pl, samsung.com/pl, orange.pl, play.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *