Najlepsze promocje operatorów - tydzień 5 2021

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów na koniec stycznia br.! Operatorzy oferują liczne rabaty na swoje usługi i telefony komórkowe.

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon/abonament/internet lub ekstra transfer GB

Czas trwania promocji: maksymalnie do 28.02.2021 lub wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament, internet domowy lub prepaid

Najlepsze promocje Play

Play abonament 6 miesiecy

Uważasz, że abonament Play nie jest dla Ciebie atrakcyjny? A widziałeś nową promocję, tę, w której nie płacisz za abo przez pół roku?

Ha! Pewnie nie miałeś o niej pojęcia! Zamów abonament Fioletowych na stronie operatora i nie płać przez pierwsze pół roku ani złotówki! Przez następne 18 miesięcy będziesz ponosił standardowe koszta, a od 25 do 30 miesiąca będzie Cię obowiązywała tylko opłata za telefon. Co jest do wyboru?

Wybór smartfonów w Play jest bardzo szeroki, a operator proponuje np. Samsunga Galaxy A71 (którego recenzję przeczytasz w tym artykule) czy Xiaomi Mi 10T Lite. Życzy sobie za nie tylko złotówkę. Jak tu nie kochać Playa?

>>>Promocja Play<<<

Play internet 6 miesiecy

Tym bardziej, że przez 3 lub 6 miesięcy nie będziesz też płacił za internet Playa!

Wybierz obojętnie jaki internet Play, byle z telewizją Play NOW TV BOX, a przez 1 lub 2 kwartały internet będzie u Ciebie darmowy! W najbliższym czasie promocje Fioletowych są nadzwyczaj atrakcyjne. Grzech z nich nie skorzystać!

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange

Orange OPPO rabat

Pomarańczowi znowu to robią! Znowu tną ceny. I to o 576 złotych!

Tyle tanieje OPPO Reno4 Pro 5G w abonamencie Orange. Niższe rabaty (ale wciąż znacznie lepsze ceny) znajdziesz w tańszym Reno4 Lite i iPhonie SE 2 z dyskiem 64 GB.

Reklama

Skuś się na abonament Orange i płać mniej! Promocja trwa – jak to jest już u Pomarańczowych tradycją – przez 7 dni, a więc do 3 lutego br. Co będzie wtedy? Kolejna wyprzedaż Pomarańczowych na nowy tydzień!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T Mobile abonament 6 miesiecy

Różowi zazdroszczą Fioletowym może nie tylko fajniejszego koloru, co promocji na abonament. Postanowili więc wprowadzić promkę na 6 miesięcy.

W ich przypadku zyskasz przez pół roku nie 100%, ale 50% upustu, co i tak jest dobrą informacją. Przenieś numer z karty do T-Mobile Polska i odbierz do 150 złotych rabatu. W T-Mobile promocją objętych jest też mniej telefonów niż w Play, a kupisz je za 9 lub więcej złotych.

>>>Promocja T-Mobile<<<


Najlepsze promocje Mobile Vikings

Mobile Vikings

Wikingowie (czy tam Vikingowie) dają na nowo 100 GB na start w sieci! Ostatnia taka promocja była dostępna przed Świętami.

Jak odebrać 100 darmowych gigabajtów? Wpisz w pole zamówienia kod rabatowy ROKVIKINGA i zgarnij 100 GB! Paczka ważna jest przez miesiąc (dokładnie 31 dni) od jej aktywacji, a sam bonus dostępny jest na stronie Mobile Vikings do końca lutego br. W jego ofercie znajdziesz kilka pakietów prepaid w cenie od 20 zł brutto.

>>>Promocja Mobile Vikings<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, t-mobile.pl, mobilevikings.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *