Najlepsze promocje operatorów - tydzień 29 2021

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów na drugą połowę lipca 2021! Jak się dobrze postarasz, to... możesz w nich zyskać nawet blisko 2900 złotych!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. Zobacz też na najlepsze promocje operatorów na wakacje 2021!

Co zyskasz: rabat na telefon, tańszy o 5-10 złotych abonament lub prawie 2900 złotych za odkupienie używanego telefonu lub

Czas trwania promocji: do 21 lipca br. lub wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub brak umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange logotyp

Co dostaniesz w Orange? Oczywiście niższe ceny! Pomarańczowi obniżają cenę jednego ze smartfonów o okrągłe 100 złotych.

Kojarzysz TCL? To jeden z największych producentów telewizorów na świecie, ale w swojej ofercie ma też telefony. Takie jak TCL 20 5G, który tanieje w Orange o 100 złotych. Kup go na 20 rat bez umowy, a oprócz zniżki dostaniesz też słuchawki BT TCL MoveAudio S150! Okazja trwa tylko do 21 lipca br.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Plush

Plush 5G

Szerzej o Plushu pisaliśmy wczoraj, ale nie sposób go ominąć w naszym zestawieniu najlepszych promocji!

Plush obniża ceny swoich abonamentów o 5-10 złotych. Przez rok możesz więc zyskać nawet 120 złotych, ale to nie koniec zmian w Plush ABO! Nowa oferta za 30 złotych da Ci wygodę korzystania z sieci 5G pod warunkiem, że jesteś w zasięgu 5G Plusa i masz odpowiedni telefon.

Reklama

>>>Promocja Plush<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T-Mobile promocja

Zmieniasz stary telefon na nowy? A co robisz z dotychczasowym – chowasz do szuflady by marniał? T-Mobile ma dla Ciebie nie lada propozycję!

Oddaj używany telefon T-Mobile, a operator przygotuje go do ponownej sprzedaży odnawiając go. Ty dostaniesz od Różowych nowy smartfon (np. w abonamencie bez limitu), a dodatkowo gotówkę za sprzedaż starego smartfona! W ten sposób na odkupie T-Mobile możesz zarobić nawet 2899 złotych! 

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, plushbezlimitu.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *