Najlepsze promocje operatorów - tydzień 33 2021

W środę zadebiutowały nowe Samsungi, a ich producent dorzuca do nich świetne gratisy i bonusy! Zobacz na najlepsze promocje operatorów w tym tygodniu!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. Zobacz też na najlepsze promocje operatorów na wakacje 2021!

Co zyskasz: rabat na telefon lub butelka termiczna w prezencie

Czas trwania promocji: maksymalnie do 30 września br. lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit lub brak umowy


Najlepsze promocje Orange

Orange oferta tygodnia

Tym razem możesz zyskać do 250 złotych możesz w najnowszym wydaniu Oferty Tygodnia Orange. Operator o tylko obniżył cenę OPPO Reno5 5G.

250 złotych zaoszczędzisz kupując go bez umowy abonamentu na raty 0%. Możesz też wybrać abonament bez limitu, w którym rabat Orange wynosi -240 złotych. Oprócz OPPO tanieje też Redmi 9A, ale w jego przypadku rabaty są znacznie skromniejsze. Uwaga – promocja trwa tylko do 18 sierpnia br.!

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Virgin Mobile

promocja Virgin Mobile

W Virgin Mobile nie dostaniesz tańszego smartfona – bo operator ich w ogóle nie oferuje – za to zyskasz ekstra paczki danych GB!

Wystarczy, że kupisz starter Virgina, zarejestrujesz numer i doładujesz konto w dowolnej kwocie. Następnie włącz promocję kodem *222*1*100# do końca września br. W zamian otrzymasz transfer 100 GB za free! Pakiet odnawia się dwukrotnie po 30 dniach – wtedy 100 GB kosztuje 10 zł. W sumie za 300 GB na 90 dni zapłacisz tylko 20 złotych. Warto!

>>>Promocja Virgin Mobile<<<


Najlepsze promocje Samsung

Samsung Galaxy Z Fold3

W tym tygodniu Samsung zaprezentował kilka nowości – Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 oraz dwa zegarki – Galaxy Watch4 i Watch4 Classic. Kupując je w przedsprzedaży np. u operatorów GSM zyskasz wiele bonusów i gratisów!

Reklama

Po pierwsze, Samsung oferuje usługę Odkup dla smartfonów i zestaw gratisów, jak np. rysik S Pen do Galaxy Z Fold3. Sprzedaj Samsungowi stary telefon i odbierz pieniądze! W ten sposób możesz zarobić nawet 1000 złotych, a z wszelkimi gratisami (w przypadku Galaxy Z Fold3) łącznie do 1800 złotych!

Koreańczycy oddają też zwrot pieniędzy za zakup smartwatchy. Przewidziano 350 i 500 złotych odpowiednio dla Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic. Przedsprzedaż trwa do 26 sierpnia br. lub wyczerpania zapasów. Nowe Samsungi są dostępne u polskich operatorów – kup je już teraz!

>>>Promocja Orange<<<

>>>Promocja T-Mobile<<<

>>>Promocja Plus<<<

>>>Promocja Play<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, virginmobile.pl, samsung.com.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *