Najlepsze promocje operatorów - tydzień 20 2022

Chcesz wiedzieć jakie są najlepsze promocje operatorów na koniec maja? Szczególnie jedna z nich wyróżnia się na tle pozostałych. Warto z niej skorzystać!

Najlepsze promocje operatorów

Przed Tobą najlepsze promocje operatorów tego tygodnia! Dostaniesz w nich spore rabaty lub prezenty. A może szukasz po prostu taniej oferty z dużą transmisją GB? Jeśli tak, to zobacz na oferty Premium Mobile i a2mobile!

Co zyskasz: rabat do -1440 zł na usługi, 300 GB ekstra w prezencie lub +10 GB więcej miesięcznie

Czas trwania promocji: maksymalnie do 17.08.2022 lub wycofania

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament komórkowy no limit


Najlepsze promocje Orange

Orange promocja

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacje i długo wyczekiwany urlop. Czasami przyda się wtedy więcej internetu. Spokojnie – Orange o to zadbało!

Pomarańczowi dają teraz aż 300 GB na lato! Wybierz abonament Plan 60 lub Plan 80 i ciesz się ekstra paczką internetową. Promocja obowiązuje do 17 sierpnia br. Promocyjny transfer danych zostanie aktywowany w przeciągu 48h. Jego ważność wynosi 3 miesiące od momentu przyznania.

>>>Promocja Orange<<<


Najlepsze promocje Play

Świąteczne promocje Play

W Play (i UPC) czeka na Ciebie niesamowity prezent! Skorzystaj z usług Playa i… odbierz ofertę UPC za darmo przez 2 lata! Lub odwrotnie! Jak to możliwe?

Zamów jeden z abonamentów komórkowych sieci Play i odbierz światłowód UPC (do 300 Mb/s), z którego będziesz korzystał za darmo przez całą umowę, a więc 24 miesiące. Lub w drugą stronę: kup światłowód UPC 1 GB/s i ciesz się bezpłatnym abonamentem Play. Przez 2 lata zaoszczędzisz w sumie nawet 1440 złotych! To dziś zdecydowanie najlepsza promocja! Operator nie zdradza, do kiedy będzie ona trwała. Warto skorzystać z okazji już teraz!

Reklama

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Premium Mobile

Nowa oferta Premium Mobile

W Premium Mobile wreszcie coś ruszyło! Od tego tygodnia zmieniła się jego oferta indywidualnego abonamentu. Oczywiście na lepsze.

W tej samej cenie dostaniesz teraz o 10 GB więcej w niemal każdej taryfie! Abonamenty Freedom2 po Freedom5 kosztują tyle samo, ale zyskasz w nich +10 GB miesięcznego transferu. Maksymalnie dostaniesz aż 110 GB na miesiąc! Ponadto od bezterminowego pakietu Freedom3 wzwyż będziesz cieszył się transferem 5G.

>>>Promocja Premium Mobile<<<


Źródło zdjęć: pixabay.com, orange.pl, play.pl, premiummobile.pl.

Ranking internetu mobilnego – 6 top ofertRanking ofert na telefon komórkowy Październik 2022Porównanie ofert operatorów komórkowych 2022

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *