Świąteczne promocje Orange! Pomarańczowi rozdają smartfony w prezencie

Świąteczne promocje Orange! Skorzystaj z nich już teraz - kup abonament operatora i odbierz smartfona w prezencie pod choinkę!

Świąteczne promocje Orange!

Co zyskasz: smartfona w prezencie

Czas trwania promocji: do wycofania lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: pakiet Orange Love z telewizją lub kolejnego smartfona w abonamencie

Ha – świąteczne promocje Orange już teraz! Święty Mikołaj pakuje prezenty, a w pierwszej kolejności czekają klienci Orange. To właśnie Pomarańczowi rozdają darmowe smartfony w prezencie! Znajdziesz je w Orange Love i indywidualnym abonamencie operatora.

„Choinkę zrób sam, a prezent odbierz od Orange” – tak brzmi chwytliwe hasło Pomarańczowych. Zamów Orange Love (internet domowy + abonament komórkowy + telewizja), a operator wręczy Ci prezent pod choinkę – telefon OPPO A15. A może szukasz samego abonamentu?

Jeśli tak, to wybierz abonament no limit z telefonem, a kolejnego dostaniesz w bonusie! „Baw się pakowaniem, a prezent odbierz od Orange. Drugi smartfon w prezencie”, bo świąteczne promocje Orange to nie tylko pakiet Love. Tym razem Pomarańczowi pobierają za niego złotówkę, ale przez całą umowę płacisz tylko za jeden abonament i jeden telefon. Drugi jest prezentem od Orange! Dostępne zestawy pod choinkę:

  • Redmi Note 9 Pro + Redmi 9A
  • OPPO A31 + OPPO A12
  • Samsung Galaxy S20 FE 5G + Samsung Galaxy A41
  • Samsung Galaxy A51 + Samsung Galaxy A21s

Przeczytaj:

Reklama

Zawierasz umowę na 2 lata, a za całość zapłacisz od 88 złotych miesięcznie (zestaw OPPO) do 185 złotych (zestaw z S20 FE 5G). Na ile realnego zysku pozwala druga promocja Orange na Święta? W przypadku zestawu Samsunga zyskasz około 1300 złotych – tyle wart jest bowiem Galaxy A41 (jego recenzja tutaj), którego otrzymasz za 1 zł!

>>>Smartfony w prezencie Orange pod choinkę<<<

Źródło zdjęć: orange.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *