Najlepsze promocje operatorów - tydzień 50 2020

Kończy się okrągły, bo 50-ty tydzień 2020 roku! To okres przedświąteczny, gdzie także sieci GSM przygotowały prezenty pod choinkę. Jakie są najlepsze promocje operatorów?

Najlepsze promocje operatorów

Co zyskasz: rabat na telefon, zwrot gotówki za zakup smartwatcha, słuchawki lub telefon pod choinkę

Czas trwania promocji: maksymalnie do 24.12.2020 lub wyczerpania zapasów

Oprócz promocji w standardzie dostaniesz: atrakcyjny abonament, internet mobilny lub sprzęt bez umowy

Najlepsze promocje Play

Play swiateczne okazje

Fioletowi szaleją w najbliższych dniach. Już dziś startuje promocja weekendowe (czas trwania 11-13.12 br.), w których dorwiesz smartfony i smartwatche w znacznie lepszej cenie.

Promocją objęte są urządzenia bez umowy, jak np. Samsung Galaxy A20e. Jego cena spada na weekend z 799 do 499 złotych. Warto? Pewnie, że warto!

>>>Promocja Play<<<

Play VIVO Y70 promo

To nie koniec okazji w Play. Kup telefon VIVO Y20s lub bardziej wypasiony Y70 i odbierz prezent – słuchawki VIVO o wartości 299 złotych. Tym razem promocja działa też w abonamencie, więc smartfona dostaniesz już za złotówkę.

Poza tym ta promocja trwa znacznie dłużej, bo w teorii nawet do 24 grudnia – w praktyce może jednak zabraknąć zapasów nagród. Kup więc już dziś!

>>>Promocja Play<<<


Najlepsze promocje Orange

Orange OPPO 4Z 5G

Od wczoraj trwa akcja promocyjna z OPPO 4Z 5G. Kup go w abonamencie komórkowym lub połącz go z innymi usługami Pomarańczowych (pakiet 3w1/4w1 Orange Love) i zaoszczędź ponad 400 złotych.

Co musisz zrobić, aby otrzymać rabat? Absolutnie nic! Orange obniża opłaty miesięczne i przez 2 lata wydasz o 408 złote mniej niż zwykle. Promocja trwa do 16 grudnia.

>>>Promocja Orange<<<

Reklama

Najlepsze promocje Plus

Plus Samsung Galaxy A71

W abonamencie indywidualnym dostajesz 1 kartę SIM i 1 telefon. W przypadku promocji Plusa 2 telefony! Płacisz tylko za jednego z nich, a drugi kosztuje symboliczną złotówkę.

Aby skorzystać z okazji, zdecyduj się na Samsunga Galaxy A71 i zyskaj w promo Galaxy A21s! Akcja przeprowadzana jest też w Plushu. Uwaga – to promocja świąteczna, więc pewnie skończy się „na dniach”.

>>>Promocja Plus<<<

Plush Samsung Galaxy Watch cashback

Do Wigilii trwa za to promocja Samsunga, z której skorzystasz w Plusie (a także w Play i Orange) – kup smartwatcha Koreańczyków i zyskaj zwrot. Dostaniesz 300-600 złotych, a wysokość cashbacku zależy od wybranego modelu.

Promocją objęte są Samsung Galaxy Watch i Samsung Galaxy Watch 3. Nie czekaj jednak do 24.12 – liczba beneficjentów jest ograniczona. Kup watcha, wypełnij poprawnie formularz, zachowaj dowód wpłaty i odbierz cashback!

>>>Promocja Plus<<<


Najlepsze promocje T-Mobile

T Mobile kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy w T-Mobile – to dopiero coś! Codziennie Różowi zmieniają urządzenie w promocyjnej cenie. Zwykle operator obniża cenę startową telefonu, ale rabaty obejmują nie tyko telefonię komórkową, ale i internet mobilny. Następna okazja T-Mobile już jutro!

>>>Promocja T-Mobile<<<

Źródło zdjęć: pixabay.com, play.pl, orange.pl, plus.pl, t-mobile.pl

Autor: Łukasz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *