Najlepsze oferty na kartę Kwiecień 2024

Interesują Cię wyłącznie najlepsza oferta na kartę? Przed Tobą ranking ofert prepaid i internetu mobilnego na kartę!

Najlepsza oferta na kartę

Telefonia na kartę ma w naszym kraju długą tradycję. Co prawda nie tak długą, jak klasyczny abonament komórkowy, ale i tak taryfy na karte pamiętają jeszcze XX wiek. To pod koniec lat 90. ubiegłego wieku wprowadzono pierwsze oferty na kartę. Odtąd można było wybrać telefon na kartę bez umowy. Był to przełom i system prepaidowy (płacisz przed skorzystaniem z usługi – doładowujesz konto, a z niego pobierane są środki na rozmowy, esemesy itd.) na dobrą sprawę rozpowszechnił „komórki” w Polsce na szeroką skalę. Wcześniej były one domeną biznesmenów i zamożnych, a na przełomie wieków zaczęły być coraz częściej spotykane również w pozostałych klasach społecznych. Jaka jest najlepsza oferta na kartę?

Nikt nie przejmował się, że jedna wiadomość SMS kosztowała ponad złotówkę (!), a rozmowy były rozliczane w systemie nie sekundowym, a… minutowym. O ofertach no limit nikt wtedy jeszcze nie śnił. Zwykła oferta na karte pozwalała na wiele – jeśli ktoś nie miał kasy na jej opłacenie, to nie musiał nic zrobić. Mógł doładować telefon kiedy tylko chciał. W abonamencie na taki luksus nie można sobie było (i wciąż nie można) pozwolić!

W obecnych czasach karta wciąż rywalizuje z abonamentem, nie tylko w telefonii komórkowej – możesz też zamówić internet mobilny na kartę (bez umowy). W przypadku telefonów panuje między nimi równowaga – na rynku jest niemal tyle samo kart SIM w systemie prepaidowym, co postpaidowym. Skoro czytasz ten tekst, to pewnie szukasz najlepszej oferty na telefon bez umowy. Zostawmy więc abonamenty i przyjrzyjmy się najlepszym ofertom na kartę – to nasz ranking ofert na kartę, a więc telefon na kartę bez umowy!

Oferty na kartę – porównanie1. Heyah 01 – Najlepsza oferta na kartęhejah oferta


Telefon na kartę bez umowy? A może oferta subskrypcyjna na kartę? Czemu nie! Takie rozwiązanie od pewnego czasu proponuje znana od wielu lat sieć Heyah należąca do T-Mobile Polska. Co w niej dostaniesz?

Cena – 19,99 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 20 GB

Oferta Heyah 01 na kartę kosztuje miesięcznie zaledwie 19,99 złotych, jest więc – obok lajta – jedną z najtańszych propozycji. W pierwszym miesiącu wręcz najtańszą, bo w promocji cena wynosi 1 złoty! 

oferta heyah

Aktywacja wynosi 0 złotych, a za niecałe 20 złotych otrzymasz usługi no limit i niezłą paczkę 20 GB, w tym 2,39 GB w UE. Jak to w ofertach na kartę bywa, Heyah 01 prepaid jest bez zobowiązań, a automatyczna spłata pakietu odbywa się do 30 dni.

Heyah może pochwalić się czymś jeszcze oprócz dobrych warunków i znakomitej ceny. Jest to jakość sieci, która w Heyah jest zdecydowanie najlepsza! Co Ty na to?

>>>Szczegóły Oferty Heyah<<<


2. Red Bull Mobilelogo rbm


Prepaid bez zobowiązań? A może subskrypcja na kartę? Oto coś dla Ciebie! Red Bull Mobile, znany operator komórkowy, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników, oferując elastyczną subskrypcję. Co zyskujesz decydując się na ich usługę?

Pierwszy miesiąc korzystania z oferty kosztuje tylko 1 złoty, co czyni ją niezwykle atrakcyjną. Od drugiego miesiąca opłata wynosi 40 złotych za 30 dni korzystania z usług.

oferta Red Bull Mobilerbm oferta

Cena – 40 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – nielimitowany przez pierwsze pół roku, a następnie 60 GB co 30 dni

Aktywacja tej subskrypcji jest darmowa, a za 40 złotych miesięcznie otrzymasz dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, a także imponujący pakiet danych internetowych. Red Bull Mobile oferuje subskrypcję bez zobowiązań, z automatycznym odnowieniem co 30 dni.

Red Bull Mobile nie tylko oferuje korzystne warunki i atrakcyjne ceny, ale także może poszczycić się wysoką jakością swojej sieci komórkowej. Co sądzisz o takiej ofercie?

>>>Szczegóły Oferty Red Bull Mobile<<<


3. Mobile Vikings – Perfekt Match


Nie jest to najdroższa, ale nie jest też najtańsza oferta na kartę Vikingów. Ten wirtualny operator chce za swoją usługę tylko 25 złotych każdego miesiąca. Co dostaniesz w zamian?

Cena – 25 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 20 GB

Myślisz, że to wszystko? Ha – jesteś w błędzie! 20 GB transferu jest na dobry początek, bowiem w Mobile Vikings nie stracisz niewykorzystanego transferu, a… będzie się on kumulował na kolejne okresy rozliczeniowe! Kumulacja trwa w nieskończoność – nie ma górnego limitu GB czy czasu, po którym przestaniesz go „chomikować”. Wykorzystujesz średnio 10 gigabajtów co miesiąc? Po miesiącu będziesz miał nie 20, a 30 GB itd. To najlepsza oferta na karte! Możesz podpiąć kartę SIM i zapomnieć o doładowaniach, będą one wykonywane automatycznie. Lepiej nie przegapić terminu i nie zablokować konta na usługi wychodzące, bo stracisz uzbierany transfer!

Vikingowie słyną też ze świetnego supportu – ich Biuro Obsługi Klienta zbiera najwyższe noty. Nie musisz więc obawiać się awarii sieci, a nawet jeśli już do niej dojdzie, to będziesz w dobrych rękach. Możesz też dostać bonus dla nowego klienta, jak teraz, kiedy Mobile Vikings oferuje 100 GB na start.

Wspomnieliśmy o kwocie 25 zł, ale… jest sposób, aby płacić mniej w MV. Wystarczy, że zaprosisz znajomych do sieci, a skorzystasz z upustu. Za każdego członka załogi Vikingowie obniżają rachunki o 10%, aż nie uzbierasz 5 „żeglarzy” – jak to zrobisz, to nie będziesz nic płacił za fona!

 • 1 znajomy – rabat 10% (22 zł)
 • 2 znajomych – rabat 20% (19 zł)
 • 3 znajomych – rabat 30% (16 zł)
 • 4 znajomych – rabat 40% (13 zł)
 • 5 znajomych – #ZaDarmo (0 zł)!

Na dobrą sprawę to trudno o sensowną alternatywę dla MV. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze zdecydowany, to prześledź dalsze porównanie ofert na kartę.

>>>Szczegóły Oferty Mobile Vikings<<<


4. lajt mobile – No Limit All L


Następny niepozorny operator komórkowy – lajt mobile. Jego ciekawa oferta jest nawet tańsza od Vikingów. Ale czy lepsza?

Cena – 19,99 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 10 GB

Pakiet na kartę No Limit All L nie przekracza 20 złotych, a oferuje całkiem dobre parametry, w tym oczywiście nielimitowane usługi do wszystkich polskich sieci. Internet jest wyraźnie mniejszy – 10 GB, choć to i tak dużo, to jednak lajt nie da Ci kumulacji danych jak Mobile Vikings. Z drugiej strony, jeśli Ci tyle wystarczy, to po co przepłacać i zbierać go nadaremnie?

Na początek w lajt dostaniesz starter z Internetem. Zwykły kosztuje tylko kilka złotych, ale możesz też wybrać starter ze Złotym Numerem! To numer komórkowy łatwy w zapamiętaniu. Cena – od 10 do nawet 200 złotych. Na starterze możesz uruchomić pakiet No Limit All L za pomocą kodu USSD. Pakiet jest cykliczny, aktywuje się jak tylko środki na koncie przekroczą 19,99 złotych. Lajtowo!

Także w lajt mobile możesz jeszcze obniżyć cenę oferty. Tym razem nie jest to bonus za dopraszanie klientów (jak w Mobile Vikings), a… rabat za granie w grę Inoichi Runner! Ściągnij ją na swój telefon z Androidem z Google Play i wygrywaj darmowe doładowania rzędu 5, 10, 15 czy 20 złotych. W praktyce dzięki tej platformówce/przygodówce możesz liczyć na darmową ofertę na kartę! I która z nich to najlepsza sieć na kartę – Mobile Vikings czy lajt mobile? Zależy, czy wolisz więcej neta czy lepszą cenę. Lajt to zapewne najtańsza sieć komórkowa na kartę, w dodatku oferuje internet mobilny na kartę.

Reklama

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<


5. nju mobile – wszystko


Cena – 29 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 10 GB

Ranking sieci komórkowych na kartę bez nju mobile byłby niekompletny i nieobiektywny. Dlaczego? To właśnie ten telekom da Ci coś, co jest obecnie tak rzadko spotykane – nagrodzenie za lojalność. Zazwyczaj pierwszy lepszy człowiek z ulicy dostaje w salonie lepsze warunki umowy od długoletniego klienta, co jest mocno niesprawiedliwie. Ale na szczęście nie w nju!

W nju mobile stali klienci są odpowiednio nagradzani. Wyobraź sobie, że Twoja oferta na kartę daje Ci X gigabajtów za cenę Y złotych. Nagle operator zwiększa transfer do 3X, ale cena wciąż pozostaje na tym samym poziomie (1)Y… Tak – w nju możesz uzbierać aż 30 GB, a cena pakietu wyniesie wciąż 29 złotych! Promocję aktywujesz specjalnym kodem. To chyba największa zaleta nju mobile!

Ten sam pakiet możesz zresztą uruchomić w abonamencie nju. Wszystko pozostaje bez zmian, płacisz tylko faktury w tej samej cenie. Co innego, gdy chcesz zamówić 2 karty SIM – abonament da Ci zniżkę 20 zł na drugiego SIM-a!

>>>Szczegóły Oferty nju mobile<<<


Internet mobilny na kartę – porównanieOfert internetowych bez umowy (na kartę) jest mało, postanowiliśmy więc wyróżnić tylko 3 z nich.

 


1. Heyah – Oferta internetowa – Najlepsza oferta na kartę INTERNET

hejah oferta

Szukasz mobilnego internetu bez długoterminowych zobowiązań? Sprawdź, co ma do zaoferowania Heyah – marka, która już od wielu lat jest znana z atrakcyjnych propozycji. Oto szczegóły ich najnowszej oferty internetowej na kartę:

Cena – 19,99 złotych

Internet w kraju – 50 GB

Internet w UE – 4,35 GB

heyah internet

Oferta internetowa Heyah kosztuje miesięcznie tylko 19,99 złotych, oferując aż 50 GB danych na terenie kraju oraz 4,35 GB na terenie Unii Europejskiej. To świetna opcja dla tych, którzy potrzebują stabilnego dostępu do internetu zarówno w kraju, jak i podczas podróży po Europie.

Aktywacja oferty jest bezpłatna, a sama subskrypcja charakteryzuje się brakiem długoterminowych zobowiązań. Usługa automatycznie odnawia się co 30 dni, zapewniając ciągłość dostępu do internetu bez konieczności ręcznego odnawiania pakietu.

>>>Szczegóły Oferty Heyah<<<


2. lajt mobile Internet 25 GB


Cena – 20 złotych

Internet – 25 GB

Ponownie lajt! Jego internet prepaid kosztuje tylko 20 złotych, a więc wyraźnie mniej od Playa. Lajt mobile oferuje też mniej internetu – 25 GB, ale jeśli tyle właśnie wykorzystujesz na swoim laptopie czy tablecie, to po co Ci więcej? Po co przepłacać? Sieć lajt mobile ma tanie oferty!

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<


3. lajt mobile Internet 10 GB


Cena – 10 złotych

Internet – 10 GB

1 gigabajt za 1 złoty? Jeśli zdecydujesz się na ofertę lajt mobile za „dychę” co miesiąc, to właśnie tyle właśnie dostaniesz; 10 GB za 10 złotych. To oferta wybitnie skierowana dla internautów raczej z rzadka surfujących po Sieci www. Niemniej jednak, jeśli należysz do tej grupki, to za 10 złotych masz internet z głowy!

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<

Jeśli nasza najlepsza oferta na kartę nie jest dla Ciebie, sprawdź, najlepsza oferta na abonament bez długiej umowy

Jeśli jednak szukasz bardziej wyszukanych i bogatszych ofert internetowych, sprawdź nasz ranking internetu mobilnego!

Zobacz też:

Ranking internetu mobilnego – 6 top ofert

Ranking ofert na telefon komórkowy Październik 2023

Porównanie ofert operatorów Październik 2023

Najtańszy abonament

 

Źródło zdjęć: pixabay.com.pl

Autor: Łukasz

53 komentarze

 1. Piotr

  Polecam Orange Flex. Przy rejestracji wpisz kod ******* a dostaniesz od Orange 30zl

  Odpowiedz
  • Janusz

   Po wpisaniu kodu i dodaniu karty, odpowiedź: coś poszło nie tak. I tak od 1,5 miesiąca- odradzam orange.

   Odpowiedz
   • Obserwator

    Mam kartę pre- pakt w Play i właśnie zostałem okradziony z pieniędzy,już to się zdarzyło 2 razy mam już tego dość.Zlodzieje nie wiedzą że ja się dobrze znam,że mnie okradziono.Szukam innego operatora na kartę,ale nic takiego nie ma.Samo dno w Polsce,aż przykro!!!!!

    Odpowiedz
    • Klient

     Play to faktycznie teraz najgorsza sieć. Play 24 to już praktycznie zniszczona aplikacja. Nie można niczego wyegzekwować a w punktach obsługi to już totalne dno.

     Odpowiedz
     • Kubuś P.

      Nie polecam Play i T-Mobile bo cenzurują internet.

     • dla kasy. ukarać

      wiadomo że cenzurują i wiele więcej a jest to nielegalne , w Polsce sieć jest neutralne a firmy te łamią prawa.

    • Anonim

     No ko i ko ko

     Odpowiedz
    • Anonim

     Potwierdzam.
     Miałem Play, rok ważności konta , nie pamiętam dokładnie ile było na koncie około 70zl. Przez C-19 nie mogłem jechać do Polski przez dwa lata . Play mój numer wyłączył i pieniądze zginęły tłumacząc się że nie wykonywałem połączeń z zagranicy (Anglia). Anglia wyszła z EU więc i połączenia nie były możliwe. Po kontakcie z BOK powiedzieli że numer mogą mi oddać ale pieniędzy już NIE. Ogólnie Nie polecam Play . Sorry.

     Odpowiedz
    • Wiesław

     zgadzam się

     Odpowiedz
    • Ela

     Racja, mam to samo. Zżerają mi już trzecie doładowanie, nie zdążyłam skorzystać. Spadam do heyah
     Nigdy więcej Play

     Odpowiedz
    • straszą gazety i byłe zomo

     Potwierdzam w Polsce dno o i „zlodzieje”
     A firmy nic nie robią z tym jeszcze kryją wychodzi na oto że to samowolka.

     Odpowiedz
     • co to ma być?

      to prawda jak na tacy wszystko wyłożone a oni dalej kradną, gdzie policja i słuzby?

    • Anubis

     100/100! Mnie też, wielokrotnie! Dziś mi się znudziło i przenoszę moje numery. Właśnie szukam czegoś sensownego.

     Odpowiedz
    • Bolek i społka

     t prawda jest to kradziesz i robią tak w wiekszości sieci co to za sieć i firma co zatrudnia przestępców??? Praciownicy.
     Druga sprawa wszystko ujawniane dowody sa kradzież karana a urządu a policja w „krzakach” czy co robi?
     Teraz prawo jest rygorystyczniejsze jeden raz ukarają drugi raz zrobi to sami będzie kara 2 razy wieksza nowa ustawa podobno.
     Także nic tylko działać a będzie lepiej.

     Odpowiedz
    • 5512223

     jest a2mobile

     Odpowiedz
    • Stefan Globtroter

     Należy zapoznać się z ofertami operatorów zagranicznych (DE ,AU, F ,SE N itd.) i wówczas (po nieuchronnym szoku) szybko okaże się , że oferty polskich operatorów są absolutnie rewelacyjne . Tańsze są tylko na Ukrainie.

     Odpowiedz
    • 😝 Ezor

     Ja też miałem 🎴 karty w Play i zrezygnowałem, gdyż utrzymanie stało się droższe ze 3x

     Odpowiedz
   • Zorro

    Ja mam flexa 2 lata i nie narzekam

    Odpowiedz
   • Wiesław

    zgadzam się inaczej to powiem oszuści

    Odpowiedz
   • Janusz I

    Lajt oszukuje. 10 GB za 9,99 zł jest tylko na 4 miesiące.

    Odpowiedz
   • A

    a2mobile od lat i zadowolona

    Odpowiedz
  • MrKarolish

   Takie samo gówno jak play. Zasięg niby jest a internetu nie ma

   Odpowiedz
   • co to ma być?

    to prawda ponad rok płaciłem za nic internetu większość braka zasięg był i setki zdjęć z różnych pomiarów różnych urządzeń różnych aplikacji i stron to samo miejsce zero przeszkód w pasmach nie gbyło tłoczno reklamacje odrzucone wielokrotnie. Płacenie za nic.
    Zrezygnowałem i tyle w temacie. Ale 5 lat jeszcze mogę się roszczyć plus poroszcze się też z cywilnego z kilkom pracownicami za ewidentne wprowadzanie w błąd oszutswo i wyłudzenie dodatkowo żadnego pieć g nie było a prędkosc jak już była mimo warunków jak najbardziej sprzyjających to było 35 to co w 2014 było szybsze. Lipa i tyle.
    Jak można oferować coś w umowie czego się nie ma??? Wyłudzenie.

    Odpowiedz
 2. Seb

  A gdzie a2mobile? Za 19.90zł wszystko bez limitu, internet do 10gb, później lejek.

  Odpowiedz
  • Anonim

   Zgadzam się to jest dobre i cena przystępna.

   Odpowiedz
 3. iza

  ja mam w premium mobile i jestem bardzo zadowolona mają dobrą ofertę {link usunięty przez moderatora}

  Odpowiedz
 4. Mark

  Przecież Play to najgorsza i złodziejka sieć w Polsce tak samo plus i cyfrowy Polsat kupa gówna

  Odpowiedz
 5. cvhn

  a o A2 mobile nie słyszeli co pajace

  Odpowiedz
  • Ten Obcy

   Śmieszy mnie ranking ofert na kartę gdzie płaci się co miesiąc dana kwotę. To czym się to różni od abonamentu? I jeszcze nazwa na kartę, a te taryfy abonamentowe to są na spinacz do bielizny?

   Odpowiedz
   • Heje

    Tym, że jak nie zapłacisz, to nie przyjdzie do ciebie komornik!

    Odpowiedz
    • Rezydent

     Potwierdzam, mnie w tym roku Plush okradł w wakacje na 75zł na „niby” transferze danych komórkowych który był wyłączony w telefonie. Pieniądze zniknęły z karty tuż po lądowaniu w USA i numer zablokowany. Reklamacja oczywiście po 1.5 miesiąca oczekiwania odrzucona. Wszystkie firmy tw solorza to czerwone złodziejskie ścierwa.

     Odpowiedz
 6. jerry

  a2 mobile polecam

  Odpowiedz
 7. Gross

  Przestrzegam przed lajt mobile. W abonamencie mam no limit. Przyszła taka chwila, że potrzebowałem rozmawiać kilka godzin dziennie. Po 2-3 dniach nie mogłem wybrać żadnego numeru ani wysłać smsa. Po 2 dniach odcięcia od świata zgłosiłem to firmie. Okazało się, że moja karta została zablokowana. Otrzymałem następującą odpowiedź: „W związku z intensywnym zużyciem usługi, karta o numerze xxx-xxx-xxx została zablokowała i przekazana do weryfikacji do Działu Kontroli Ruchu.” Po kilku dniach została odblokowana, Znowu musiałem dużo rozmawiać i po 1 dniu, powtórka z rozrywki. W ten sposób byłem bez łączności chyba 9 dni. Teraz po prostu boję się dzwonić gdziekolwiek. Tutaj no limit = pic na wodę. Myślę o sądzie. Przestrzegałem!

  Odpowiedz
  • Marcin

   W abonamentach nie ma blokad. Na oewno nie za długie rozmowy.

   Odpowiedz
 8. Ten Obcy

  Śmieszy mnie ranking ofert na kartę gdzie płaci się co miesiąc dana kwotę. To czym się to różni od abonamentu? I jeszcze nazwa na kartę, a te taryfy abonamentowe to są na spinacz do bielizny?

  Odpowiedz
  • zibi

   Słuszna uwaga. To pic na wodę.

   Odpowiedz
  • Anonim

   Na kartę zawsze możesz zrezygnować w abo podpisujesz przykładowo na 2 lata. Jest różnica

   Odpowiedz
  • jaguar

   Polska specjalność. Karta wygląda tak, że płacę kiedy dzwonię, czli pay as you go. Bez haczyków, kruczków, obowiżkowych pakietów, przepadającyh środków bez wykorzystania i opłat za utrzymanie numeru!

   Odpowiedz
  • Krzysztof

   Nie musisz płacić i pakiety sobie wybierać możesz.

   Odpowiedz
  • Wkurzony

   Przyszedl rachunek za rozmowy gratis poza Unie, do sasiedniego kraju. Kto zaplaci? My. Do tej pory w Polsce komorki na karte byly tanie i dobre, bylo pelno ciekawych taryf nawet za 1 zl dzienie, do tego z pakietami GB do kart. A teraz…. ktos musi zaplacic za polaczenia 4 milionow gosc dzwoniacych poza Unie. Wmuszaja w nas klientow abonamenty niby na karte 25 zl miesiecznie, to jest karta czy abonament?

   Odpowiedz
  • henryk walezy

   jest kluczowa różnica firmy handluja danymi na kartę nie pytają czy mogą czy nie a i tak zbierają metadane z internetu i potem idziesz do np Netto i bach wszystko wiedzą czego szukałeś.
   Ba byle tylko to. I tak od lat co na to Urzędy regulujące i RODO ??? NIC

   Odpowiedz
  • Anonim

   Dokładnie, wszędzie takie rankingi w artykułach, a potrzebne porównanie, gdzie co za ile, nawet na stronach producentów trzeba tego szukać w regulaminach, obłęd. Wszyscy nastawieni na pakiety.

   Ja mam A2 mobile, tam jest 10 gr za SMS/MMS/min, a za MB 4gr. Kiedyś to było najtaniej, nie chce mi się szukać, ale chyba dalej tak jest.

   Odpowiedz
 9. Rafal

  Dziwne porównanie nie uwzględniające wszystkich ofert .

  Odpowiedz
 10. QQ

  Jeżeli chodzi telefon, któy używa się jako „awaryjny” to najlepsza oferta ma teraz PLAY – koszt miesięczny wynosi tylko 8,33 zł .
  Uwaga: trzeba przedpłacić 100 zł a koszt rozmowy 59gr/min . Ważnosc rozmów wychodzących: 365 dni, przychodzących 455 dni.

  Odpowiedz
  • jajaja

   coś słaba ta twoja oferta, w samym play można znaleźć np. taryfę odnowa, gdzie oficjalny koszt utrzymania numeru jest 5zł/mc, ale jeśli wygadasz te 5 zł, to nie płacisz nic za utrzumanie, nie wspominając choćby o ofercie nju na kartę, gdzie ja trzymam numer całkiem za darmo bez żadnych opłat z ceną 19 gr/min

   Odpowiedz
  • Heyah

   Bzdura jak nie wiem! Co w tym najlepszego? Chyba ta opłata co miesiąc (za co? ?

   Odpowiedz
   • Steve176

    Mam już kilka lat kartę w sieci Lyca Mobile. Koszt miesięczny to 20 zl. Mamy za to nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i internet 30GB – z tym że niewykorzystany internet przechodzi na kolejny miesiąc. Moim zdaniem nikt nie przebija tej oferty.

    Odpowiedz
 11. Stewe

  Mam już kilka lat kartę w sieci Lyca Mobile. Koszt miesięczny to 20 zl. Mamy za to nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i internet 30GB – z tym że niewykorzystany internet przechodzi na kolejny miesiąc. Moim zdaniem nikt nie przebija tej oferty.

  Odpowiedz
 12. gość

  Kupiłem karkę sim Heyah, peszedłem do Paly, Play zablokowało nr i oddał go TMobile. Numeru już nie odzyskałem.

  Odpowiedz
 13. Wrodzinie

  Sieć „wrodzinie”, pakiet na 60 dni, cena 30 zł, bez limitu rozmowy, sms-y, 10 GB. Za 40 zł ten sam pakiet i 20 GB. Dodatkowe pakiety na internet.

  Tak na 2 miesiące.

  Odpowiedz
 14. Ktoś

  Tak trudno zrobić zestawienie normalnych ofert na kartę, wszędzie tylko te srajtybcje

  Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *