Najlepsze oferty na kartę Kwiecień 2023

Interesują Cię wyłącznie najlepsza oferta na kartę? Przed Tobą ranking ofert prepaid i internetu mobilnego na kartę!

Najlepsza oferta na kartę

Telefonia na kartę ma w naszym kraju długą tradycję. Co prawda nie tak długą, jak klasyczny abonament komórkowy, ale i tak taryfy na karte pamiętają jeszcze XX wiek. To pod koniec lat 90. ubiegłego wieku wprowadzono pierwsze oferty na kartę. Odtąd można było wybrać telefon na kartę bez umowy. Był to przełom i system prepaidowy (płacisz przed skorzystaniem z usługi – doładowujesz konto, a z niego pobierane są środki na rozmowy, esemesy itd.) na dobrą sprawę rozpowszechnił „komórki” w Polsce na szeroką skalę. Wcześniej były one domeną biznesmenów i zamożnych, a na przełomie wieków zaczęły być coraz częściej spotykane również w pozostałych klasach społecznych. Jaka jest najlepsza oferta na kartę?

Nikt nie przejmował się, że jedna wiadomość SMS kosztowała ponad złotówkę (!), a rozmowy były rozliczane w systemie nie sekundowym, a… minutowym. O ofertach no limit nikt wtedy jeszcze nie śnił. Zwykła oferta na karte pozwalała na wiele – jeśli ktoś nie miał kasy na jej opłacenie, to nie musiał nic zrobić. Mógł doładować telefon kiedy tylko chciał. W abonamencie na taki luksus nie można sobie było (i wciąż nie można) pozwolić!

W obecnych czasach karta wciąż rywalizuje z abonamentem, nie tylko w telefonii komórkowej – możesz też zamówić internet mobilny na kartę (bez umowy). W przypadku telefonów panuje między nimi równowaga – na rynku jest niemal tyle samo kart SIM w systemie prepaidowym, co postpaidowym. Skoro czytasz ten tekst, to pewnie szukasz najlepszej oferty na telefon bez umowy. Zostawmy więc abonamenty i przyjrzyjmy się najlepszym ofertom na kartę – to nasz ranking ofert na kartę, a więc telefon na kartę bez umowy!

Oferty na kartę – porównanie1. Heyah 01 – Najlepsza oferta na kartę


Oferta subskrypcyjna na kartę? Czemu nie! Takie rozwiązanie od pewnego czasu proponuje znana od wielu lat sieć Heyah należąca do T-Mobile Polska. Co w niej dostaniesz?

Cena – 19,99 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 20 GB

Oferta Heyah 01 na kartę kosztuje miesięcznie zaledwie 19,99 złotych, jest więc – obok lajta – jedną z najtańszych propozycji. W pierwszym miesiącu wręcz najtańszą, bo w promocji cena wynosi 1 złoty! 

Reklama

Aktywacja wynosi 0 złotych, a za niecałe 20 złotych otrzymasz usługi no limit i niezłą paczkę 20 GB, w tym 2,39 GB w UE. Jak to w ofertach na kartę bywa, Heyah 01 prepaid jest bez zobowiązań, a automatyczna spłata pakietu odbywa się do 30 dni.

Heyah może pochwalić się czymś jeszcze oprócz dobrych warunków i znakomitej ceny. Jest to jakość sieci, która w Heyah jest zdecydowanie najlepsza! Co Ty na to?

>>>Szczegóły Oferty Heyah<<<


2. Mobile Vikings – Perfekt Match


Nie jest to najdroższa, ale nie jest też najtańsza oferta na kartę Vikingów. Ten wirtualny operator chce za swoją usługę tylko 25 złotych każdego miesiąca. Co dostaniesz w zamian?

Cena – 25 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 20 GB

Myślisz, że to wszystko? Ha – jesteś w błędzie! 20 GB transferu jest na dobry początek, bowiem w Mobile Vikings nie stracisz niewykorzystanego transferu, a… będzie się on kumulował na kolejne okresy rozliczeniowe! Kumulacja trwa w nieskończoność – nie ma górnego limitu GB czy czasu, po którym przestaniesz go „chomikować”. Wykorzystujesz średnio 10 gigabajtów co miesiąc? Po miesiącu będziesz miał nie 20, a 30 GB itd. To najlepsza oferta na karte! Możesz podpiąć kartę SIM i zapomnieć o doładowaniach, będą one wykonywane automatycznie. Lepiej nie przegapić terminu i nie zablokować konta na usługi wychodzące, bo stracisz uzbierany transfer!

Vikingowie słyną też ze świetnego supportu – ich Biuro Obsługi Klienta zbiera najwyższe noty. Nie musisz więc obawiać się awarii sieci, a nawet jeśli już do niej dojdzie, to będziesz w dobrych rękach. Możesz też dostać bonus dla nowego klienta, jak teraz, kiedy Mobile Vikings oferuje 100 GB na start.

Wspomnieliśmy o kwocie 25 zł, ale… jest sposób, aby płacić mniej w MV. Wystarczy, że zaprosisz znajomych do sieci, a skorzystasz z upustu. Za każdego członka załogi Vikingowie obniżają rachunki o 10%, aż nie uzbierasz 5 „żeglarzy” – jak to zrobisz, to nie będziesz nic płacił za fona!

Reklama
 • 1 znajomy – rabat 10% (22 zł)
 • 2 znajomych – rabat 20% (19 zł)
 • 3 znajomych – rabat 30% (16 zł)
 • 4 znajomych – rabat 40% (13 zł)
 • 5 znajomych – #ZaDarmo (0 zł)!

Na dobrą sprawę to trudno o sensowną alternatywę dla MV. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze zdecydowany, to prześledź dalsze porównanie ofert na kartę.

>>>Szczegóły Oferty Mobile Vikings<<<


3. lajt mobile – No Limit All L


Następny niepozorny operator komórkowy – lajt mobile. Jego ciekawa oferta jest nawet tańsza od Vikingów. Ale czy lepsza?

Cena – 19,99 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 10 GB

Pakiet na kartę No Limit All L nie przekracza 20 złotych, a oferuje całkiem dobre parametry, w tym oczywiście nielimitowane usługi do wszystkich polskich sieci. Internet jest wyraźnie mniejszy – 10 GB, choć to i tak dużo, to jednak lajt nie da Ci kumulacji danych jak Mobile Vikings. Z drugiej strony, jeśli Ci tyle wystarczy, to po co przepłacać i zbierać go nadaremnie?

Na początek w lajt dostaniesz starter z Internetem. Zwykły kosztuje tylko kilka złotych, ale możesz też wybrać starter ze Złotym Numerem! To numer komórkowy łatwy w zapamiętaniu. Cena – od 10 do nawet 200 złotych. Na starterze możesz uruchomić pakiet No Limit All L za pomocą kodu USSD. Pakiet jest cykliczny, aktywuje się jak tylko środki na koncie przekroczą 19,99 złotych. Lajtowo!

Także w lajt mobile możesz jeszcze obniżyć cenę oferty. Tym razem nie jest to bonus za dopraszanie klientów (jak w Mobile Vikings), a… rabat za granie w grę Inoichi Runner! Ściągnij ją na swój telefon z Androidem z Google Play i wygrywaj darmowe doładowania rzędu 5, 10, 15 czy 20 złotych. W praktyce dzięki tej platformówce/przygodówce możesz liczyć na darmową ofertę na kartę! I która z nich to najlepsza sieć na kartę – Mobile Vikings czy lajt mobile? Zależy, czy wolisz więcej neta czy lepszą cenę. Lajt to zapewne najtańsza sieć komórkowa na kartę, w dodatku oferuje internet mobilny na kartę.

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<

Reklama

4. nju mobile – wszystko


Cena – 29 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 10 GB

Ranking sieci komórkowych na kartę bez nju mobile byłby niekompletny i nieobiektywny. Dlaczego? To właśnie ten telekom da Ci coś, co jest obecnie tak rzadko spotykane – nagrodzenie za lojalność. Zazwyczaj pierwszy lepszy człowiek z ulicy dostaje w salonie lepsze warunki umowy od długoletniego klienta, co jest mocno niesprawiedliwie. Ale na szczęście nie w nju!

W nju mobile stali klienci są odpowiednio nagradzani. Wyobraź sobie, że Twoja oferta na kartę daje Ci X gigabajtów za cenę Y złotych. Nagle operator zwiększa transfer do 3X, ale cena wciąż pozostaje na tym samym poziomie (1)Y… Tak – w nju możesz uzbierać aż 30 GB, a cena pakietu wyniesie wciąż 29 złotych! Promocję aktywujesz specjalnym kodem. To chyba największa zaleta nju mobile!

Ten sam pakiet możesz zresztą uruchomić w abonamencie nju. Wszystko pozostaje bez zmian, płacisz tylko faktury w tej samej cenie. Co innego, gdy chcesz zamówić 2 karty SIM – abonament da Ci zniżkę 20 zł na drugiego SIM-a!

>>>Szczegóły Oferty nju mobile<<<


5. Plush


Cena – 25 złotych

Minuty – nielimitowane

SMS-y – nielimitowane

MMS-y – nielimitowane

Internet – 10 GB

Jaka sieć najlepsza na kartę? Wielu powie, że Plush. I będą mieć w tym sporo racji. U tego operatora możesz doładować konto w kwocie 5-200 złotych, ale sporo bonusów dostaniesz już za 25 złotych.

Po pierwsze, dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y – dokładnie tak, jak we wcześniejszych ofertach, ale to od 25 złotych zyskasz: 10 GB za free na YouTube i szereg aplikacji niezżerających transferu (FB, Messenger, Insta, WhatsApp). Standardowy transfer do wykorzystania do innych niż wymienione celów wynosi 10 GB. Cały pakiet za 25 złotych ważny jest przez 30 okrągłych dni. I ponownie warto rozważyć Plusha ABO, a więc jego abonament bez długiej umowy. Mimo, że prepaid operatora jest bardzo dobry, to w abo otrzymasz dodatkowo gratisy GB za staż (jak w nju!) i rabaty dla par. Nie wierzysz? Wejdź na ranking ofert na telefon komórkowy i sam się przekonaj!

>>>Szczegóły Oferty Plush<<<

 

Internet na kartę – porównanieOfert internetowych bez umowy (na kartę) jest mało, postanowiliśmy więc wyróżnić tylko 3 z nich.

Reklama

 

1. Play Miesiąc bez limitu GB – Najlepsza oferta na kartę INTERNET


Cena – 50 złotych

Internet – 100 GB na pełnej prędkości

Play kontratakuje! Zwykle tanie i dobre oferty znajdziesz u mniejszych operatorów, ale tym razem to Fioletowi mają się czym pochwalić. Ich mobilny internet 5G jest pakietem cyklicznym, którego wystarczy raz uruchomić odpowiednim kodem. Cena miesięczna wynosi 50 złotych, nie jest to więc najtańszy internet na kartę, ale „coś za coś”. Play chwali się nazywając go internetem bez limitu GB, ale tak naprawdę po wykorzystaniu 100 gigabajtów internet zwalnia, ale wciąż da się z niego korzystać. Umowy – jak wiadomo – z definicji brak.

>>>Szczegóły Oferty Play<<<


2. lajt mobile Internet 25 GB


Cena – 20 złotych

Internet – 25 GB

Ponownie lajt! Jego internet prepaid kosztuje tylko 20 złotych, a więc wyraźnie mniej od Playa. Lajt mobile oferuje też mniej internetu – 25 GB, ale jeśli tyle właśnie wykorzystujesz na swoim laptopie czy tablecie, to po co Ci więcej? Po co przepłacać? Sieć lajt mobile ma tanie oferty!

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<


3. lajt mobile Internet 10 GB


Cena – 10 złotych

Internet – 10 GB

1 gigabajt za 1 złoty? Jeśli zdecydujesz się na ofertę lajt mobile za „dychę” co miesiąc, to właśnie tyle właśnie dostaniesz; 10 GB za 10 złotych. To oferta wybitnie skierowana dla internautów raczej z rzadka surfujących po Sieci www. Niemniej jednak, jeśli należysz do tej grupki, to za 10 złotych masz internet z głowy!

>> Szczegóły Oferty lajt mobile<<

Jeśli nasza najlepsza oferta na kartę nie jest dla Ciebie, sprawdź, najlepsza oferta na abonament bez długiej umowy

Jeśli jednak szukasz bardziej wyszukanych i bogatszych ofert internetowych, sprawdź nasz ranking internetu mobilnego!

Reklama

Zobacz też:

Ranking internetu mobilnego – 6 top ofert

Ranking ofert na telefon komórkowy czerwiec 2021

Porównanie ofert operatorów komórkowych 2020

Najtańszy abonament

 

Źródło zdjęć: pixabay.com.pl

Reklama
Autor: Łukasz

35 komentarzy

 1. Piotr

  Polecam Orange Flex. Przy rejestracji wpisz kod ******* a dostaniesz od Orange 30zl

  Odpowiedz
  • Janusz

   Po wpisaniu kodu i dodaniu karty, odpowiedź: coś poszło nie tak. I tak od 1,5 miesiąca- odradzam orange.

   Odpowiedz
   • Obserwator

    Mam kartę pre- pakt w Play i właśnie zostałem okradziony z pieniędzy,już to się zdarzyło 2 razy mam już tego dość.Zlodzieje nie wiedzą że ja się dobrze znam,że mnie okradziono.Szukam innego operatora na kartę,ale nic takiego nie ma.Samo dno w Polsce,aż przykro!!!!!

    Odpowiedz
    • Klient

     Play to faktycznie teraz najgorsza sieć. Play 24 to już praktycznie zniszczona aplikacja. Nie można niczego wyegzekwować a w punktach obsługi to już totalne dno.

     Odpowiedz
     • Kubuś P.

      Nie polecam Play i T-Mobile bo cenzurują internet.

    • Anonim

     No ko i ko ko

     Odpowiedz
    • Anonim

     Potwierdzam.
     Miałem Play, rok ważności konta , nie pamiętam dokładnie ile było na koncie około 70zl. Przez C-19 nie mogłem jechać do Polski przez dwa lata . Play mój numer wyłączył i pieniądze zginęły tłumacząc się że nie wykonywałem połączeń z zagranicy (Anglia). Anglia wyszła z EU więc i połączenia nie były możliwe. Po kontakcie z BOK powiedzieli że numer mogą mi oddać ale pieniędzy już NIE. Ogólnie Nie polecam Play . Sorry.

     Odpowiedz
    • Wiesław

     zgadzam się

     Odpowiedz
    • Ela

     Racja, mam to samo. Zżerają mi już trzecie doładowanie, nie zdążyłam skorzystać. Spadam do heyah
     Nigdy więcej Play

     Odpowiedz
    • straszą gazety i byłe zomo

     Potwierdzam w Polsce dno o i „zlodzieje”
     A firmy nic nie robią z tym jeszcze kryją wychodzi na oto że to samowolka.

     Odpowiedz
    • Anubis

     100/100! Mnie też, wielokrotnie! Dziś mi się znudziło i przenoszę moje numery. Właśnie szukam czegoś sensownego.

     Odpowiedz
   • Zorro

    Ja mam flexa 2 lata i nie narzekam

    Odpowiedz
   • Wiesław

    zgadzam się inaczej to powiem oszuści

    Odpowiedz
  • MrKarolish

   Takie samo gówno jak play. Zasięg niby jest a internetu nie ma

   Odpowiedz
 2. Seb

  A gdzie a2mobile? Za 19.90zł wszystko bez limitu, internet do 10gb, później lejek.

  Odpowiedz
  • Anonim

   Zgadzam się to jest dobre i cena przystępna.

   Odpowiedz
 3. iza

  ja mam w premium mobile i jestem bardzo zadowolona mają dobrą ofertę {link usunięty przez moderatora}

  Odpowiedz
 4. Mark

  Przecież Play to najgorsza i złodziejka sieć w Polsce tak samo plus i cyfrowy Polsat kupa gówna

  Odpowiedz
 5. cvhn

  a o A2 mobile nie słyszeli co pajace

  Odpowiedz
  • Ten Obcy

   Śmieszy mnie ranking ofert na kartę gdzie płaci się co miesiąc dana kwotę. To czym się to różni od abonamentu? I jeszcze nazwa na kartę, a te taryfy abonamentowe to są na spinacz do bielizny?

   Odpowiedz
   • Heje

    Tym, że jak nie zapłacisz, to nie przyjdzie do ciebie komornik!

    Odpowiedz
 6. jerry

  a2 mobile polecam

  Odpowiedz
 7. Gross

  Przestrzegam przed lajt mobile. W abonamencie mam no limit. Przyszła taka chwila, że potrzebowałem rozmawiać kilka godzin dziennie. Po 2-3 dniach nie mogłem wybrać żadnego numeru ani wysłać smsa. Po 2 dniach odcięcia od świata zgłosiłem to firmie. Okazało się, że moja karta została zablokowana. Otrzymałem następującą odpowiedź: „W związku z intensywnym zużyciem usługi, karta o numerze xxx-xxx-xxx została zablokowała i przekazana do weryfikacji do Działu Kontroli Ruchu.” Po kilku dniach została odblokowana, Znowu musiałem dużo rozmawiać i po 1 dniu, powtórka z rozrywki. W ten sposób byłem bez łączności chyba 9 dni. Teraz po prostu boję się dzwonić gdziekolwiek. Tutaj no limit = pic na wodę. Myślę o sądzie. Przestrzegałem!

  Odpowiedz
  • Marcin

   W abonamentach nie ma blokad. Na oewno nie za długie rozmowy.

   Odpowiedz
 8. Ten Obcy

  Śmieszy mnie ranking ofert na kartę gdzie płaci się co miesiąc dana kwotę. To czym się to różni od abonamentu? I jeszcze nazwa na kartę, a te taryfy abonamentowe to są na spinacz do bielizny?

  Odpowiedz
  • zibi

   Słuszna uwaga. To pic na wodę.

   Odpowiedz
  • Anonim

   Na kartę zawsze możesz zrezygnować w abo podpisujesz przykładowo na 2 lata. Jest różnica

   Odpowiedz
  • jaguar

   Polska specjalność. Karta wygląda tak, że płacę kiedy dzwonię, czli pay as you go. Bez haczyków, kruczków, obowiżkowych pakietów, przepadającyh środków bez wykorzystania i opłat za utrzymanie numeru!

   Odpowiedz
  • Krzysztof

   Nie musisz płacić i pakiety sobie wybierać możesz.

   Odpowiedz
 9. Rafal

  Dziwne porównanie nie uwzględniające wszystkich ofert .

  Odpowiedz
 10. QQ

  Jeżeli chodzi telefon, któy używa się jako „awaryjny” to najlepsza oferta ma teraz PLAY – koszt miesięczny wynosi tylko 8,33 zł .
  Uwaga: trzeba przedpłacić 100 zł a koszt rozmowy 59gr/min . Ważnosc rozmów wychodzących: 365 dni, przychodzących 455 dni.

  Odpowiedz
  • jajaja

   coś słaba ta twoja oferta, w samym play można znaleźć np. taryfę odnowa, gdzie oficjalny koszt utrzymania numeru jest 5zł/mc, ale jeśli wygadasz te 5 zł, to nie płacisz nic za utrzumanie, nie wspominając choćby o ofercie nju na kartę, gdzie ja trzymam numer całkiem za darmo bez żadnych opłat z ceną 19 gr/min

   Odpowiedz
  • Heyah

   Bzdura jak nie wiem! Co w tym najlepszego? Chyba ta opłata co miesiąc (za co? ?

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *